Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: PAQ PROFI tani plecak

  1. #21

    Domyślnie

    Pytanie do osób, które mają ten plecak. Czy przy założeniu worka przeciwdeszczowego można założyć normalnie plecak na plecy?? :>

  2. #22
    Początki nałogu Awatar preinwher
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Zakopane
    Posty
    458

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jedi Zobacz posta
    Pytanie do osób, które mają ten plecak. Czy przy założeniu worka przeciwdeszczowego można założyć normalnie plecak na plecy?? :>
    Oczywiście że można :-D
    Canon eos 5d - ef 17-40 mm f/4L - ef 85 mm f/1.8 - ef 70-200 mm f/2.8 L IS - 430 EX
    http://www.waldemarlach.iportfolio.pl/

    Przeszukaj forum http://maciejko.net/cbsearch/

  3. #23

    Domyślnie

    Jak?:> Ten worek jest przyszyty... i gdy się go naciąga to zasłania szelki...

  4. #24
    Bywalec Awatar Tomek_P
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Wlkp.
    Posty
    106

    Domyślnie

    Da się da, tylko trzeba mocno chcieć

    http://img13.imageshack.us/img13/8600/101ud8.jpg

    Nie naciągaj go na szelki ale od dołu na zewnętrzną część.

  5. #25

    Domyślnie

    Dzięki Takie proste a ja się głowiłem

  6. #26
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Fajna sprwa. Moja cobra zaczela sie pruc i miejsca juz brakuje. Bedize trzeba sie przyjrzec temu plecakowi
    Na świat spoglądam przez armatę...


  7. #27
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek_P Zobacz posta

    tutaj zaznaczyłem długości przegród (w centymetrach) może Ci pomoże
    Masz gdzies jeszcze te fotke z wymiarami, bo sie nie laduje.
    Na świat spoglądam przez armatę...


  8. #28
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siudym Zobacz posta
    20D z gripem: (najlepiej na dole plecaka, tam glebiej sa przedzialki)
    Wiem, że odgrzewam pyry , ale ostatnio wrócił temat zmiany plecaka i się zastanawiam, czy moje 400D z zapiętym gripem zmieści się u góry plecaka - tak żeby wpasować w przegródki. Proszę o odp. :]

    Ewentualnie prosiłbym o jakiś pomiar głębokości plecaka na dole i na górze.
    Na świat spoglądam przez armatę...


  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek_P Zobacz posta
    Od pewnego czasu szukałem plecaka dla siebie, gdzie zmieszczę kilka lamp błyskowych, 40D i jedno/dwa szkła oraz laptopa 15". Szukałem szukałem i znalazłem model PAQ PROFI TPA-02325 Foto. Przyznam się, że przy wyborze kierowałem się w dużym stopniu.... wyglądem i ceną. Plecak ma wyglądać "normalnie" i szczególnie nie wyróżniać się na tle szkolnych modeli. Flipside 300 czy Tamrac Aero 80 wpadły mi w oko, ale szkoda mi ładować tyle kasy w plecak dla amatora. Fundusz miałem mały więc padło na PAQ za 137 zł.

    Zacznijmy od zdjęć:


    Plecak wykonany jest świetnie! Materiał wygląda na wysokiej jakości, zamki sprawiają wrażenie solidnych i bezpiecznych.

    Co ciekawe mamy aż trzy miejsca na umocowanie statywów. Z drugiej strony po co aż tyle? Ano po to żeby w moim przypadku podpiąć po bokach dwa statywy oświetleniowe z parasolkami, a od spodu velbona pod aparat.

    Że kieszeni jest cała masa widać na oko. W środku wystarczająco miejsca na wszystko. Zauważyłem jeden minus tyczący się usztywnienia pleców. Może i jest ono dobre, jednak wnioskowałem, że skoro w środku ma się znaleźć laptop to będzie duuużo sztywniej. Nie jest jednak źle, wejdzie tam bez problemu 15 a może i 17 calowy notebook.

    Miłą niespodzianką jest pokrowiec przeciwdeszczowy, mała rzecz, a cieszy.

    Podsumowując tą denną recenzje:

    + dobra jakość wykonania i świetny wygląd
    + miejsce na laptopa
    + trzy mocowania na statyw

    - komora laptopa powinna być sztywniejsza
    - dyndające po bokach wiązania na statywy

    Stosunek cena/jakość jest moim skromnym zdaniem fenomenalny. Na myśl, że mogłem kupić coś pokroju PROFI Trekker Mini /JPA Monster czy Safepaq Profi przechodzą mnie ciarki :-D

    piona! :-P
    Mam ten plecak od jakiegoś czasu. Owszem pojemny ale... Przegródek stanowczo za mało, rzepy słabo trzymają (agrafką je poprzypinałem bo nie utrzymały pod klapa body + sigma 70-300), przegródki po miesiącu już się powyginały na stałe. Siatki wewnątrz puszczają na szwach. Wg mnie nie warto....
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #30
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    31

    Domyślnie

    Może jakieś małe podsumowanie współpracy po minionym roku? ;-) Ostatni komentarz trochę mnie zaniepokoił, tym bardziej, że jak do tej pory słyszałem same pozytywne opinie..

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •