Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [hofi66] Australian Pink Floyd Show - wątek po usunięciu

  1. #1
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie [hofi66] Australian Pink Floyd Show - wątek po usunięciu

    Skoro usunięto mój wątek, bez żadnej informacji, to zamieszczam tylko zaproszenie oraz treść usuniętego wątku ...

    Koncert w Bydgoszczy z 30.01.2009r. w hali "Łuczniczka".

    Piękny, wzruszający wieczór ... i wielki "The Wall" Pink Floyd - http://www.pbase.com/hofi/wall


    [Paenka]
    No żesz w ku***eczkę... przepraszam za użycie niecenzuralnych słów ale aż poczułam smak tego koncertu oglądając te zdjęcia. Jest tego więcej? No i jakość też świetna!

    EDT: a jest..nie zauważyłam linku:wink:
    Jest tego więcej?

    [hofi66]
    Jeszcze kilka się znajdzie dla Ciebie :wink:
    Proszę bardzo --> http://www.pbase.com/hofi/wall (oglądać w "original")

    Pozdrawiam
    Marek

    [OsMax]
    Jakościowo ładne jak zawsze bez zmian. Ale to co się dzieje w kadrze bardzo statyczne. Ja osobiscie nie poczulem sie jak na koncercie. Troche brak emocji.

    [hofi66]
    To nie jest klasyczny koncert, ale rock opera. Brak biegających podskakujących, długowłosych chłopaków :smile: Siła "The Wall" jest w tekstach, muzyce i animacjach :wink: Przez większość czasu muzycy nie byli podświetleni a narracja prowadzona była za pomocą obrazów w tle. Nie ma tu typowej dynamiki i tyle.

    [OsMax]
    Nie chodzi mi o dynamike w stylu bieganie i skakanie. Emocje, zblizenie na twarz grymasna jakas w ciekawym tlem itp. Jesli zrobilbys go drugi raz to ok ale jesli napiszesz ze nie to nie ma rozmowy. Zdjecia sa dobre tak jak powiedzialem ale brakuje mi troche zblizen.

    [timo]
    dla mnie rewelka, widac, ze miales znacznie lepsze warunki do pracy, niz ja we wrocku. miales akredytacje? ja mialem, ale i tak ciezka spawa - 3 utwory pod scena, ale moglismy sie poruszac tylko po srodkowych 3-4 metrach szerokosci sceny i nie dalej niz 2-3 metry od niej, a fotografow troche bylo... poza tym jeden z tych 3 utworow byl niemal calkowicie ciemny... a pozniej siedzialem w niekorzystnym sektorze, wiec tez nie mialem na nic szans...

    [ery_g]
    Super! Bardzo dobre zdjęcia. A mnie niestety tam nie było:sad:

    [hofi66]
    Dzieki.

    Chyba warunki mieliśmy podobne (wnioskuję, z tego co piszesz) bo:

    1. Miałem akredytacje i ochrona pod nadzorem zaprowadziła nas pod scenę, gdzie też 3 pierwsze utwory i to jeszcze w dodatku takie, że ciemno i raczej mało interesująco.
    2. Po tych trzech utworach wyprowadzono nas poza halę i nie mogłem dostać się na koncert - kazali zostawić plecaki w samochodzie (a nie mam) i wtedy wejść już bez sprzętu, ew. w szatni (bez możliwości depozytu, ryzyko duże) albo opuścić obiekt. Lepiej mieli Ci, którzy na początku po prostu zaszyli się w sektorach i nie poszli do tego miejsca dla fotoreporterów.
    3. Zdeterminowany, zirytowany przekonałem jakaś kobietę od akredytacji (bo z ochroną żadna rozmowa, pilnowali mnie jak skazanego), że żona siedzi i mam tam miejsce i że nie mogę tego sprzętu zostawić w szatni. Wszedłem, tracąc na tej "walce" 1-2 utwory ...
    4. Pofociłem więc z kilkudziesięciu metrów tyle, ile się dało. W przerwie ochrona znów kazała mi opuści halę, ale skończyło się na schowaniu L-ek :smile:. Potem znów coś zrobiłem z dalszych sektorów.
    5. Na drugi raz poproszę kogoś, by zrobił jeszcze ujęcia ze mną, a wtedy zobaczycie, ile emocji i determinacji można pokazać w reportażu z koncertu :smile:

    Pozdrawiam,
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Powinieneś chyba uważniej przeczytać regulamin...
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Powinieneś chyba uważniej przeczytać regulamin...
    Myślę, że nie tylko ja ... wiele osób go łamie, więc jak równość to równość. Poza tym nie robię żadnego larum ...
    Ostatnio edytowane przez hofi66 ; 04-02-2009 o 16:42
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ale ja nie mam pretensji o usunięty wątek a wedle mnie przekroczyłeś regulamin Galerii dlatego wątek został usunięty.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Ale ja nie mam pretensji o usunięty wątek a wedle mnie przekroczyłeś regulamin Galerii dlatego wątek został usunięty.
    Idąc twoim tokiem rozumowania należało pousuwać więcej wątków ... ale jakoś to przeżyję. Jestem tu już 5 rok i różne rzeczy przeżyłem, włącznie z kasowaniem moich postów wówczas, kiedy nie naruszały one żadnego elementu regulaminu.
    Ostatnio edytowane przez hofi66 ; 04-02-2009 o 16:54
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  6. #6
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Też tak uważam hofi66. Dobrze, że zdążyłem w nocy obejrzeć wszystkie tu zamieszczone dobre foty. Są jeszcze linki (na szczęście). Szkoda, że usunęli zdjęcia kogoś, kto naprawdę potrafi je robić .

    Pozdrawiam Marcin

  7. #7
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Idąc tym tokiem to wrzuciłeś za duże zdjęcia. Jeśli znalazłeś takie u kogoś innego proszę o link, też skasuję.
    Regulamin jest jeden dla wszystkich, jeśli Vitez wrzuci nieprawidłowo przygotowane foty to też mu wywalę 9podobnie jak on skasował moje nieregulaminowe ogłoszenie w giełdzie o co nie mam najmniejszego żalu).

    P.S. A jeśli chciałbym być złośliwy to ten też kwalifikuje się do usunięcia, bo zdjęcie jest za ciężkie (240 kb).
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  8. #8
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Idąc tym tokiem to wrzuciłeś za duże zdjęcia. Jeśli znalazłeś takie u kogoś innego proszę o link, też skasuję.
    Ok, rozumiem. Wybacz, ale nie będę Cię wyręczał i podawał mnóstwo wątków, w których zdjęcie jest za duże i przekracza 800 pikesli na dłuższym boku. Jest tego sporo i musiałbyś wiele skasować ...
    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Regulamin jest jeden dla wszystkich, jeśli Vitez wrzuci nieprawidłowo przygotowane foty to też mu wywalę 9podobnie jak on skasował moje nieregulaminowe ogłoszenie w giełdzie o co nie mam najmniejszego żalu).
    J.w. jak równość, to równość stosujmy ją wobec wszystkich.
    Poza tym forum istnieje od 2004r. i niewiele przez tyle lat się zmieniło, wymagania co wielkości 800 pix są nieco archaiczne w dobie monitorów, które mamy na swoich biurkach. O full hd nie wspomnę ... Więc może warto to dopasować trochę dla ludzi a ludzi pod takie wymagania? Na temat wielkości plików się nie kłócę, bo rozumiem transfery, przepustowość itd.

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    P.S. A jeśli chciałbym być złośliwy to ten też kwalifikuje się do usunięcia, bo zdjęcie jest za ciężkie (240 kb).
    Twoje prawo. W takim razie traktujesz to wybiórczo i nie jesteś konsekwenty, bo mój wątek o balecie też trzeba usunąć ...
    Ostatnio edytowane przez hofi66 ; 04-02-2009 o 17:29
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  9. #9
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Nie traktuję wybiórczo tylko nie mam czasu na codzienne analizowanie wszystkich nowych wątków w galeriach, więc działam z pewnym opóźnieniem. Jeśli mniejsza część zdjęć jest nieregulaminowa to przymykam oko, bo musiałbym kasować jakieś 40% wątków w "Naszych fotografiach".
    A twój wątek o balecie zamknąłem, zgodnie z pkt. 1
    http://www.canon-board.info/announcement.php?a=17

    Nasze fotografie mają ściśle określone ramy regulaminowe, ustalone w ogólnej i otwartej dyskusji. Wielkość 800 px wynika z formatu (szerokości) forum. CB nie jest galerią foto więc prezentowanie tutaj zdjęć ma swoje ograniczenia.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •