Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nie włączający się 350D :(

  1. #1
    mikinowacki
    Guest

    Unhappy Nie włączający się 350D :(

    Cześć! Mam problem z moim 350D, aparat chodził normalnie, zero zawieszeń itd. do wczoraj. Nie chciał się włączyć więc wyjąłem i włożyłem baterię. Odetchnąłem z ulgą gdy aparat się odpalił, lecz od razu gdy włączyłem przeglądanie zdjęć, aparat się zawiesił i już nie odpalił.

    Próbowałem drugiej baterii, wymieniłem małą bateryjkę. Nic nie pomogło, ratujcie akurat 15 lutego wyjeżdżam i w sumie bardzo chciałem mieć aparat.

    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Wyciagales karte pamieci ? Moze drzwiczki od karty pamieci gdzies sa luzne i nie stykaja

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Raczej tylko serwis Cię uratuje i raczej nie zdążysz do 15 lutego.
    Nie włączanie się może mieć wiele przyczyn - od jakiegoś drobiazgu po uszkodzenie modułu zasilania lub całej płyty głównej... jeśli nie masz już gwarancji to może trochę kosztować .

  4. #4

    Domyślnie

    Mi 350D upadł z wysokości 20 cm na stopę po czym już się nie włączał. W serwisie powiedzieli że padła płyta główna, a wymiana wyniesie około 900 zł. Naprawa nieopłacalna - leży w pudełku na pamiątkę. Podobno uszkodzenie płyty głównej to dość częsta usterka w tym modelu. Radzę już rozglądać się za następcą - może 40D ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •