Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: [Kubaman] Harley mój..

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Hmm.. Tlo, to kwestia gustu, ja też mógłbym polemizowac, ale zostawię to innym, natomiast powiedz mi Kuba, jak świeciłeś? Nie ulega wątpliwości, że w pierwszej sesji plenerowej używałeś lampy na stopce, ale masz ładne i subtelne światło. Dodatkowy dyfuzor? jaki pomiar światła, i korekta EV?

    Druga sesja także mi się podoba, ładnie zdjęcia wyglądają w B&W, podobnie jak kadry, choc przekrzywione, to pasują i tworzą ciekawą kompozycję..

    Pozdrawiam
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    hej, ale odzew

    heniek - tytuł przekorny. Ja specjalizuję się - i zdaje się całkiem nieźle mi to wychodzi - w innej fotografii. Ale wyzwania bardzo lubię. Kotlet.. no wiadomo jaką działalność artystyczna się tak określa..

    1507 - nie, wykluczone. PSa było dużo i obróbka zasadnicza, ale bokeh jest z canonowskich stałek na canonowskiej pełnej klatce

    Sergiusz, no takie buciki miał, skóra węza ecrie czy coś. Ubrana malowniczo w zleżały cement. Niestety nie chciał zdjąć , koniec października - sam rozumiesz

    Slider - na żadnej z tych fot nie było świecenia.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Slider - na żadnej z tych fot nie było świecenia.
    To co Ty, na warstwach w PS'ie tych młodych tak wyciągnąłeś?:wink: Bo ewidentnie sa jaśniejsi od tła, przy tym oboje są naświetleni prawidłowo, widac szczególy i nie ma zbyt wielu cieni..
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Kubaman, to nie miała być dyskusja o gustach tylko o sensie w ślubnej fotografii. Druga sesja znakomita, nie tylko ładne zdjęcia ale jeszcze widać na nich uczucie czego brakowało w pierwszym secie.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    To co Ty, na warstwach w PS'ie tych młodych tak wyciągnąłeś?:wink: Bo ewidentnie sa jaśniejsi od tła, przy tym oboje są naświetleni prawidłowo, widac szczególy i nie ma zbyt wielu cieni..
    jak pisałem obróbka była. Ale tu akurat w tym pierwszym plenerze nie było cudów. Tło jest ciemniejsze, młodzi oświetleni, odpowiednio dobrana ekspozycja. kilka zabiegów krzywymi i gra. Coś być musiało do obróbki. "Z gówna bata nie ukręcisz", jak powiadają
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Kilka fotek ślubnych zebranych do kupy z kilku różnych okazji:

    ó

    ł

    ś

    ć
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    380

    Domyślnie

    bardzo mi się Ó podoba

  8. #28
    Coś już napisał Awatar karczmarz
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    76

    Domyślnie

    Szczególnie w pierwszym plenerze tło ruin jest świetnym kontrastem dla eleganckich strojów młodych. Jak szerokiego szkła używasz?

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar trampek
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Rzeszow, Poland
    Wiek
    42
    Posty
    1 545

    Domyślnie

    kosciolek w tomaszowicach. bylem tam
    R5, R6,RF10-20, RF1535, RF2870, RF50L, RF85L, RF70200 2.8, M1 Max

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karczmarz Zobacz posta
    Szczególnie w pierwszym plenerze tło ruin jest świetnym kontrastem dla eleganckich strojów młodych. Jak szerokiego szkła używasz?
    Na szerokim, to zazwyczaj 35/1.4 ale mam ochotę dokupić sobie 24 mk2.

    Cytat Zamieszczone przez trampek Zobacz posta
    kosciolek w tomaszowicach. bylem tam
    Tak, zgadza się, urokliwe miejsce (mój ślub był również w drewnianym kościółku w Mogile, mam sentyment )
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •