Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: [Kubaman] Harley mój..

  1. #11
    can-on
    Guest

    Domyślnie

    trampek, na moje krzywe oko to Cementownia Grodziec
    Ostatnio edytowane przez can-on ; 28-01-2009 o 14:21

  2. #12
    Bywalec Awatar Sielan
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Polska
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Abstrahując od zdjęć, bo te są całkiem ok, to nie rozumiem tych plenerów ślubnych na gruzach. Czemu ma służyć takie otoczenie?
    Młodzi dają do zrozumienia, że chodźby się waliło, i tak dadzą radę.

    Zdjęcia bardzo łądne, może na czwórce podszedłbym nieco bliżej.

    Panu fotografowi nie było głupio jak porównał zdjęcia ze swoimi?
    30D + szpargały

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sielan Zobacz posta
    Młodzi dają do zrozumienia, że chodźby się waliło, i tak dadzą radę.
    Albo że ich życie legło w gruzach...
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Abstrahując od zdjęć, bo te są całkiem ok, to nie rozumiem tych plenerów ślubnych na gruzach. Czemu ma służyć takie otoczenie?
    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Znaczy się, czysta forma, zero treści?
    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Ale to zdjęcia ślubne, i o ile w zdjęciach typu ładna modelka + ładny drugi plan to się sprawdza, o tyle ślubne powinny IMHO coś opowiadać.
    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Albo że ich życie legło w gruzach...
    Zaangażowałeś się wielce, a chyba niepotrzebnie. Jak napisałem byłem gościem czyjegoś pleneru i nie do mnie należała jego organizacja.

    Dodam jedynie od siebie, że zbudowana przez ciebie teoria kupy się nie trzyma. Gdyby zamiast ruin fabryki były ruiny antyczne, zapewne już byś nie widział symbolu zagłady związku. Ba, ten symbol stał się nieodłącznym elementem studia portretu ślubnego, czy romantycznego pleneru w świątyni dumania. Mnie jednak kolumienki są stylistycznie odległe, wolę już kominy. Dwa: piszesz o zerowej treści. Treść to młodzi, jakbyś ich nie zauważył, to polecam poszukać. Fabryka to tło. Trzy: ciekaw jestem o ile bardziej parkowa obfajdana trawka, łan słoneczników czy więdnące jesienne drzewa dają zdjęciu treść, czy coś opowiadają. Tło to tło.
    Reszta to względy gustu.

    OK, przyjmuję, że ci się nie podoba i proszę nie kontynuuj już więcej tego OT.


    Trampek, nie powiem bo obiecałem. Ja bym tam w każdym razie drugi raz nie poszedł, bo młoda prawie skręciła nogę, a miejscowa trudna młodzież rzucała w nas pokaźnymi kamieniami z dachu, i nawet ktoś dostał, na szczęście w stopę. Wzywaliśmy policję. Bardzo niebezpieczne miejsce.

    Cytat Zamieszczone przez Sielan Zobacz posta
    Panu fotografowi nie było głupio jak porównał zdjęcia ze swoimi?
    Pan fotograf nie musi porównywać. Pan fotograf mógłby mieć szofera, ale jeździ czasem ze mną, bo życzliwość, pomoc oraz wspólny język pchają ludzi ku sobie. Dlatego jednym się wiedzie, a inni nigdy nic nie osiągną
    Ostatnio edytowane przez Kubaman ; 28-01-2009 o 15:59 Powód: Automerged Doublepost
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Zaangażowałeś się wielce, a chyba niepotrzebnie. Jak napisałem byłem gościem czyjegoś pleneru i nie do mnie należała jego organizacja.
    Widzę że się przejąłeś, ale również niepotrzebnie. To że nie do Ciebie należała organizacja, napisałeś w pierwszym poście a rozumienia tekstu czytanego nauczyłem się już jakiś czas temu. Napisałem zresztą że zdjęcia jako takie mi się podobają.

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Dodam jedynie od siebie, że zbudowana przez ciebie teoria kupy się nie trzyma. Gdyby zamiast ruin fabryki były ruiny antyczne, zapewne już byś nie widział symbolu zagłady związku. Ba, ten symbol stał się nieodłącznym elementem studia portretu ślubnego, czy romantycznego pleneru w świątyni dumania. Mnie jednak kolumienki są stylistycznie odległe, wolę już kominy.
    Ruiny to ruiny, nie wiem czemu sądzisz że antyczne były by dla mnie mniej bezsensowne niż nowożytne. W sumie były by nawet bardziej. Zresztą o zagładzie związku również nie pisałem.

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Dwa: piszesz o zerowej treści. Treść to młodzi, jakbyś ich nie zauważył, to polecam poszukać. Fabryka to tło.
    Nie, młodzi to forma, tak zresztą jak tło. Na treść może mieć wpływ wiele aspektów, od pozy jaką przyjmą młodzi po miejsce w jakim zdjęcie zostało zrobione.

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Trzy: ciekaw jestem o ile bardziej parkowa obfajdana trawka, łan słoneczników czy więdnące jesienne drzewa dają zdjęciu treść, czy coś opowiadają. Tło to tło.
    Reszta to względy gustu.
    Jeżeli doszukiwać się znaczeń to rozbujana wiosenna przyroda bardziej wydaje się adekwatna niż zgliszcza, ale jak napisałem, dużo zależy od kontekstu. Potrafię sobie wyobrazić uzasadnienie zdjęć robionych w ruinach, ale tu tej celowości nie widać, tak jak napisałeś, tło to tło, równie dobrze można by było użyć fototapety z wodospadem.

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    OK, przyjmuję, że ci się nie podoba i proszę nie kontynuuj już więcej tego OT.
    Niepotrzebnie. Podoba mi się, o czym pisałem w pierwszym zdaniu pierwszego posta. Reszta była dywagacją na tematy pokrewne, nie zarzutem względem Twoich umiejętności. Ale jak Ci to przeszkadza, to oczywiście już się zamykam.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  6. #16
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Fajne Ciekawe co zdziałał fotograf, ktorego kierowca byles
    Na świat spoglądam przez armatę...


  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    zdziałał, oj zdziałał

    pank, bez urazy. Chcę pokazywać zdjęcia, a nie deliberować o gustach.

    Kilka z innego pleneru, wystąpiłem w podobnej roli. Ale przynajmniej młodzi dostali mój kalendarz z zimorodkami.




    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  8. #18
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    60
    Posty
    614

    Domyślnie

    zdjęcia ok, ale ostatnie z papierosem nie przemawia do mnie,
    dlaczego taki tytuł
    gdzieś podobny widziałem;-)
    Heniek

  9. #19
    Początki nałogu Awatar 1507
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zduńska Wola
    Posty
    327

    Domyślnie

    w 1 Bokeh z PSa?

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Co do pierwszej serii to zastanawia mnie pantofel Pana Młodego a w zasadzie jego kolor. Te kwiaty pominę bo nie pasują podobnie jak pantofel do reszty. Ale zdjęcia przednie!
    Pozdrawiam!
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •