Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Canon MP260 Czytnik Kart POMOCY

  1. #1
    bandito88
    Guest

    Unhappy Canon MP260 Czytnik Kart POMOCY

    Widzę że to forum użytkowników aparatów wiec może ktoś używa wyżej wymienionej drukarki.
    Gdy wkładam do czytnika wbudowanego w drukarkę nie zabezpieczoną przed zapisem kartę pamięci i chce coś z niej usunąć pojawia się komunikat iż "dysk jest chroniony przed zapisem". Próbowałem różnych sposobów od grzebania w rejestrze po instalacje ponowną sprzętu. Nic nie pomogło

    Z góry dziękuje za pomoc

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    96

    Domyślnie

    u mnie w MP610 jest to samo, podejrzewam, że ten czytnik służy tylko do odczytu
    moja galeria: http://www.lubke.pl

    Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4L, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
    Raynox DCR-250 (makro)

  3. #3
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie

    Witam.

    Musisz wejść w menu drukarki i w opcjach karty przestawić na zapis/odczyt. Przynajmniej w MP510 tak jest.
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    96

    Domyślnie

    faktycznie jest taka opcja... jakoś nie przyszło mi do głowy sprawdzanie tego (chociaż chyba nigdy tego tak bardzo nie potrzebowałem)

    w MP610 jest to w menu ustawienia -> ustawienia urządzenia -> inne ustawienia -> atrybut zapisu/odczytu
    moja galeria: http://www.lubke.pl

    Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4L, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
    Raynox DCR-250 (makro)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •