Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pilot do eos 50D

  1. #1

    Domyślnie pilot do eos 50D

    Szukam pilota do tego aparatu. Co mozecie polecic. Zastosowanie czysto amatorskie.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar sbogdan1
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    k.Bielska - Białej
    Wiek
    57
    Posty
    359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaszanka7 Zobacz posta
    Szukam pilota do tego aparatu. Co mozecie polecic. Zastosowanie czysto amatorskie.
    Może coś takiego?
    http://www.allegro.pl/item521468266_...5d_1ds_1d.html
    EOS 40D,BG-E2N, 17-40/4L , 70-200/4L , 50/1.4, 85/1.8 ,T 28-75/2.8,

    Nie kłóć się z idiotami ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sbogdan1 Zobacz posta
    Używam tego modelu pilota radiowego Phottixa i jestem z niego zadowolony (podobnie jak z gripa tej firmy).

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za podpowiedzi. Widze ze pilot sklada sie z nadajnika i odbiornika zakladanego w miejsce lampy. Myslelem ze bedzie to jednak sam nadajnik. Mam analogowego Canona 50e i tam jest zwykly maly pilocik a odbiornik jest w samym aparacie. Czy w 50D nie ma go i co zrobic kiedy chce zdobic zdjecie z lampą a w jej miejscu jest odbiornik?

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    72
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaszanka7 Zobacz posta
    Dzieki za podpowiedzi. Widze ze pilot sklada sie z nadajnika i odbiornika zakladanego w miejsce lampy. Myslelem ze bedzie to jednak sam nadajnik. Mam analogowego Canona 50e i tam jest zwykly maly pilocik a odbiornik jest w samym aparacie. Czy w 50D nie ma go i co zrobic kiedy chce zdobic zdjecie z lampą a w jej miejscu jest odbiornik?
    Odbiornika nie ma bo w 50d nie ma podczerwieni.
    A ten odbiornik radiowy wyjmiesz z sanek i niech sobie dynda tylko na kablu . Jest bardzo lekki. Nigdy mi nie wypadł z gniazda.
    Ogólnie działa bardzo dobrze tylko zasięg podany przez producenta jest, powiedzmy, "zbyt optymistyczny". Ale na 20-30 m zasięgu możesz spokojnie liczyć.
    Pozdrawiam Andrzej

  6. #6

    Domyślnie

    Aha, czyli wystarczy ze wtyczka siedzi. Dzieki wielkie.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar dziobolek
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Dublin/Ireland
    Posty
    2 634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaszanka7 Zobacz posta
    ...co zrobic kiedy chce zdobic zdjecie z lampą a w jej miejscu jest odbiornik?
    Możesz także przypiąć do paska by nie dyndał, tyle że to wymaga odrobiny własnej inwencji.
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

    50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
    tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

  8. #8
    Początki nałogu Awatar krzychoo
    Dołączył
    May 2007
    Wiek
    47
    Posty
    349

    Domyślnie

    Ha, ja kiedys wyzwalalem bezprzewodowo 50e za pomoca pilota do wiezy GRUNDIG. Serio
    Fotografia dzikiej przyrody GALERIA CB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •