Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: 350D i współpraca z jasnymi szkłami 1.4 i 1.8

  1. #11

    Domyślnie

    a czy możne ktoś zapodać linka do dokładnego opisu różnic w budowie AF 350D<->400D i inne ?
    wiem ze różnią się ilością punktów AF ale jakie jeszcze inne są różnice tych układów AF w tych aparatach (400d ma chyba AF z 30D ale nic więcej na ten temat nie mogę wyszukać) .
    dziękuje
    Paweł

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Przesadzasz albo używasz centralnego punktu Boczne punkty AF działają w w/w konfiguracji z 40d lepiej niż centralny w 350d.
    uzywam centralnego punktu ;-)

    zadko jest czas by uzywac bocznych a potem przekadrowac i pod tym jednym malym wzgledem troche zal mi 350d ;-)

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawko Zobacz posta
    a czy możne ktoś zapodać linka do dokładnego opisu różnic w budowie AF 350D<->400D i inne ?
    wiem ze różnią się ilością punktów AF ale jakie jeszcze inne są różnice tych układów AF w tych aparatach (400d ma chyba AF z 30D ale nic więcej na ten temat nie mogę wyszukać) .
    Źródło: http://www.robgalbraith.com/public_f...hite_Paper.pdf

    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

    Cytat Zamieszczone przez Kubak82 Zobacz posta
    uzywam centralnego punktu ;-)

    zadko jest czas by uzywac bocznych a potem przekadrowac i pod tym jednym malym wzgledem troche zal mi 350d ;-)
    Trzeba się przyzwyczajać do używania bocznych punktów, a nie centralne kadry strzelać Za pomocą joysticka da się dość sprawnie wybierać punkty AF w zależności od potrzeb.
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 26-01-2009 o 23:49 Powód: Automerged Doublepost

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Trzeba się przyzwyczajać do używania bocznych punktów, a nie centralne kadry strzelać Za pomocą joysticka da się dość sprawnie wybierać punkty AF w zależności od potrzeb.
    i tak tez od dawna robie ;-) ale.. jesli jakis ptaszor zasuwa Ci przez kadr, to uzywajac tylko bocznych punktow czesto albo utniesz mu nogi albo skrzydla ;-) .. no i ze wzgledu na problem z kadrowaniem - przy malej GO, ostrzac bocznym punktem jest wieksze ryzyko ze bedziesz mial ostre skrzydlo zamiast glowy ;-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •