Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [400D) Problem - odklejona i zagubiona guma

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    MAZURY
    Wiek
    46
    Posty
    27

    Domyślnie [400D) Problem - odklejona i zagubiona guma

    Mam bardzo nietypowy problem. Odkleiła mi się guma z 400D, ta która znajduje się na prawo od wyświetlacza. Podczas robienia zdjęć dotyka jej się kciukiem prawej reki. Spełniała funkcje antypoślizgową, a teraz są dziury po jej utracie. Oczywiście pech chciał aby zaginęła bez wieści, możliwe że wyrzucona przez przypadek po przeprowadzce. Teraz aparat szpetnie wygląda, plus ma dziury przez które dostaje się kurz. Miał ktoś taki przypadek? Czy istnieje możliwość dokupienia owej gumy? Pozostaje mi chyba tylko zamówienie w autoryzowanym serwisie.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Bywalec Awatar Elgi
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    46
    Posty
    105

    Domyślnie

    Pozostaje tylko Allegro, Ebay. Ewentualnie jak będziesz w Warszawie to wstąp do serwisu Canona na ulicy Żytniej. Czasami wysyłają kurierem, ale w tym przypadku licz się z dodatkowymi kosztami. Przy takiej część może to być nieopłacalne. Ale gdy jesteś w desperacji to chyba nie ma znaczenia…

  3. #3
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    Kiedyś już taki temat był. Powtórzę to co kiedyś tam napisałem.

    Wyszukać tanią podkładkę pod mysz wykonaną z gąbki/pianki o właściwej grubości. Wykonać na papierze zarys brakującego elementu, a potem ostrym nożykiem wyciąć w gąbce brakujący element i przykleić.

    Wyjdzie taniej i przy odpowiednim wykonaniu równie dobrze. Jedyna alternatywa to jakaś giełda gdzie ktoś ma do sprzedania 400D na części lub Żytnia.

    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Znalazłem: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=35643
    Ostatnio edytowane przez C80 ; 20-01-2009 o 22:44 Powód: Automerged Doublepost

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •