Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: A70 czy A75 PILNE!!!!

  1. #1
    CIENs
    Guest

    Domyślnie A70 czy A75 PILNE!!!!

    na poczatku chcialbym sie przywitac serdecznie na forum ,prosze doradzcie mi ktory wybrac, ktory jest lepszy i wogole i czy sklep www.agito.pl jest dobry sprawdzony i ogolnie ok.Thx za info

  2. #2
    peterpan
    Guest

    Domyślnie

    oj stary lepiej módl sie żeby Hazan albo Vitez nie dowiedzieli sie że dublujesz posty bo...będzie z Toba krucho :wink:

    Jeden i drugi to niezłe sztywniaczki...jakby co mnie tu nie było

  3. #3
    walgula
    Guest

    Domyślnie

    ja stawiam na a75

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    ja polecam dolozyc pare groszy i kupic A80. w porownaniu z A70 czy tez A75 to juz zupelnie inna bajka. jesli chodzi o parametry i jakosc zdjec to A80 porownuje z G3. Poza tym A80 ma obrotowy wyswietlacz LCD

  5. #5
    Coś już napisał Awatar Kostek
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    71

    Domyślnie

    Niech CIENs napisze do czego chce tego aparatu używać to wtedy będzie można coś doradzić.
    Pozdrawiam
    Kostek

  6. #6
    CIENs
    Guest

    Domyślnie ...

    a wiec juz zamowilem jutro powinien byc,postanowilem ze kupie A75, a zdjecia bede robic raczej amatorskie ale nie mowie ze mnie nie wciagnie dalej zalezy mi na czystych zdjeciach,dzieki za info i pewnei bede tu czesciej zagladac

  7. #7
    peterpan
    Guest

    Domyślnie

    Grauluje wyboru
    Sam mam a75 i jestem z tego aparatu bardzo zadowolony!
    Od razu uprzedzam Cie abyś zamówił pokrowiec bo bez niego ani rusz
    Jestem pewien że nie będziesz żałował wyboru,gdyż ja z natury jestem bardzo wybredny i marudny...a jednak a75 idealnie trafiła w mój gust...
    Miłej zabawy!!

  8. #8
    CIENs
    Guest

    Domyślnie

    ja tez mysle ze bede zadowolony,a jesli chodzi o pokrowiec to pewnie cos tam sobie wykombinuje bo zabezpiecznie musi byc a narazie to bede sie cieszyc pewnie z aparaciku

  9. #9
    peterpan
    Guest

    Domyślnie

    Oj będziesz,będziesz...bo jest naprawde z czego
    Tak swoja drogą to musisz zobaczyć filmiki w tym aparaciku..są bombowe!!!Nawet kiedy nakręcałem je wieczorem przy sztucznym świetle wychodziły super.Miodzik
    Do tego super przejrzysty ekranik lcd,super makro,masa ustawień manualnych i programów tematycznych.zoom optyczny połączony z cyfrowym cholernie mocno przybliża i jakość jest wystarczająco dobra żeby co nieco podglądnąć..ogólnie jak narazie wad niezauważyłem

  10. #10
    CIENs
    Guest

    Domyślnie

    wlasnie dzis odebralem paczke,dzis czeka mnie troszke lektury znaczy sie instrukcja obslugi he he moze cos sie uda do jutra opanowac w koncu dzien wolny jutro..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •