Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: MUCHA vel "OBCY"

  1. #41
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Myślę, że jak zaczniesz ukatrupiać ludzi, żeby im zrobić fotkę, to się ktoś zainteresuje. I to zdecydowanie bardziej, więc nie pitol.

    Świat bez tej muchy przetrwa, po prostu uprawianie w ten sposób fotografii jest obleśne i wydaje mi się, że warto to uświadamiać.
    Napiszę Ci na PW gdzie pracuję i z czym mam na co dzień do czynienia. Po Twojej wypowiedzi jest mi przykro.

    Nawet w obronie muchy nie masz prawa pisać o kimkolwiek w ten sposób.

    "Pitole" czasem tylko wtedy, gdy używam swojej Śląskiej gwary.

    Z uświadamianiem zgadzam się jak najbardziej. Byle bez fałszu i obłudy.

    Kiedyś byłem na wystawie pięknych fotografii przedstawiających wypchane zwierzęta. Podkreślam. Fotografiom nie można było nic zarzucić ale temat tych prac był odpychający i nie przyjemny w odbiorze.

    Marcin.
    Ostatnio edytowane przez BuRton ; 22-01-2009 o 10:52

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Myślę, że jak zaczniesz ukatrupiać ludzi, żeby im zrobić fotkę, to się ktoś zainteresuje.
    Po krótkiej i kulturalnej wymianie PW z kolegą BuRtonem, który poczuł się urażony moją wypowiedzią, czuję się w obowiązku napisać krótkie sprostowanie.

    BuRton odebrał zacytowaną powyżej wypowiedź, jako osobistą sugestię pod jego adresem. Tym bardziej bolesną, że wypowiedzianą publicznie. Stąd także publiczne sprostowanie. Oczywiście nie było moją intencją sugerowanie BuRtonowi skłonności do robienia komukolwiek krzywdy. Być może powinienem był tak sformułować myśl, żeby wykluczyć taką, błędną interpretację. Za tę nieudolność i niezamierzoną dwuznaczność wypowiedzi przepraszam.

    Zatem poniżej przedstawiam poprawioną, doprecyzowaną wersję poprzedniego swojego posta:

    Jeżeli JA zacząłbym ukatrupiać ludzi, żeby im zrobić fotkę, to także spotkałoby się to z potępieniem oraz miałoby daleko poważniejsze konsekwencje. Dlatego stwierdzenie, że jesteśmy bardziej wrażliwi na krzywdę muchy niż ludzką jest nieprawdziwe i krzywdzące.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  3. #43
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Ja również przepraszam, jeśli kogokolwiek z czytających mojego posta nr.39 w tym wątku uraziłem.

    Lubię przyrodę i wszelkie bezmyślne objawy jej niszczenia są dla mnie czymś nieprzyjemnym.

    Co do LUDZI. Moje niektóre (szczególnie zawodowe) osobiste doświadczenia nie są zbyt optymistyczne, czym podzieliłem się z kolegą Kolaj.

    To już jednak w żaden sposób nie odnosi się do Forumowiczów, którzy w tym konkretnym przypadku stanęli w obronie godności życia i pewnych wartości co szanuję i popieram.

    Dziękuję.

    Marcin.

  4. #44
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    34

    Domyślnie

    Przerzućcie się gdzie indziej (sorki za wcięcie...).

    Czy autor tematu ma jeszcze jakieś zdjęcia do zaprezentowania/oceny/krytyki?

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sith_pas Zobacz posta
    Przerzućcie się gdzie indziej (sorki za wcięcie...).
    Z czym mamy się przerzucać? Przecież od tygodnia nic w tym wątku nie napisaliśmy.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  6. #46
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ogólnie chodzi mi o tego typu wymianę poglądów. To trochę odbiegło od tematu.

    Ok, moje niedopatrzenie kiedy pisaliście.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •