Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: [aarehir] czlowiek, portret i jego okolice

  1. #1
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie [aarehir] czlowiek, portret i jego okolice

    Witam forumowiczow!
    Juz troszke goszcze na forum, bardziej jako czytacz niz pisacz. Ostatnio zrobilem sesje na konkurs digartowy dotyczacy gry tension i focenia 12 siostry. Nastroj mrocznego thillera o erotycznym zabarwieniu. Bardzo zalezy mi na konstruktywnej krytyce, to pierwsze foty wykonane lustrzanka cyfrowa, a jako aktywny czytacz wiem ze jestescie bardzo pomocni w tej kwesti
    1.
    Ostatnio edytowane przez aarehir ; 13-01-2009 o 13:16

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę, że nie musiałeś użyć tytulu z mojego wątku. Nie stać Cię na coś własnego ?
    EOS5D + EOS400D + EOS300D + C EF-S18-55/3.5-5.6 ;C EF28-80/3.5-5.6;C EF80-200/4.5-5.6 II;C EF70-200/4L:C EF24-105/4L IS;C EF85/1,8;C EF50/1,4 + EX580II-2szt + ST-E2 + inne dodatki

  3. #3
    sXe
    Guest

    Domyślnie

    1. pierwsza fotka - moze lepiej bylo by pokazac wiecej prawej strony, albo wykadrowac bardziej ciasniej.
    Skora wyszla bardzo matowo, ale w tym przypadku akurat mi to sie podoba (fajnie to wspolgra z tlem.
    "sztuczne oko jest ok moze troche zrenica zaduza - ale jesli tak chciales. Mam wrazenie ze jest lekki zez.
    Co do drugiego ujecia - to dopracowal bym kolory na rece - wyszly tam jakies szare plamy.

  4. #4
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    jesli tak to zrobilem to bezwiednie, prosze o zmiane tytulu na portrety bo hondeczka sie zlosci i smuci
    sXe, oczko to soczewka kontaktowa, wiec zostawilem tak jak jest w rzeczywistosci, co do plam, w oryginale nie istnieja wiec sam nie wiem skad te barwy, wogole jakos strasznie wyostrzylo, dodawalem blura ale rozmywalo wszystko, hmmm podmienie potem zdjecie oryginalne. dzieki za koment
    Ostatnio edytowane przez aarehir ; 13-01-2009 o 14:08

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Na tych zdjęciach nie ma mrocznego thillera, zabrakło też erotycznego zabarwienia. To co jest, to portret pani która zachorowała od zbyt długiego przebywania na słońcu w kominiarce na twarzy. Niestety temat Cię przerósł, albo po prostu nie za bardzo go przemyślałeś. Co do samych fot, ja bym ciaśniej kadrował.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  6. #6
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Na tych zdjęciach nie ma mrocznego thillera, zabrakło też erotycznego zabarwienia. To co jest, to portret pani która zachorowała od zbyt długiego przebywania na słońcu w kominiarce na twarzy. Niestety temat Cię przerósł, albo po prostu nie za bardzo go przemyślałeś. Co do samych fot, ja bym ciaśniej kadrował.
    dzieki za opinie, co do przemyslen! pomysl siedzial w glowie od dlugiego czasu, wiec juz meczyl mnie na tyle iz go uchwycilem na fotografii, co do klimatu mrocznego thillera, to chcialem te delikatna i ulotna mrocznosc zlapac na zdjeciu, moze nie kazdy potrafi to zauwazyc. Co do kominiarki, zostawie te uwage bez komentarza, krytyka powinna tyczyc sie zdjec a nie samej modelki i jej mkpu ale ok pozdrawiam
    ach zapomnialem dodac iz ja nie kadrowalbym ciasniej i dlatego wykadrowalem w ten sposob!:-D

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Jeżeli modelka jest głównym elementem zdjęcia a jej mejkap jest istotną składową tego elementu to zwrócenie uwagi na jego jakość jest jak najbardziej krytyką zdjęcia. Gdyby mejkap był inny samo zdjęcie też by było inne, prawda? Ta mroczność jest tak delikatna i ulotna że zupełnie jej nie widać, może byłeś za bardzo delikatny?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  8. #8
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Jeżeli modelka jest głównym elementem zdjęcia a jej mejkap jest istotną składową tego elementu to zwrócenie uwagi na jego jakość jest jak najbardziej krytyką zdjęcia. Gdyby mejkap był inny samo zdjęcie też by było inne, prawda? Ta mroczność jest tak delikatna i ulotna że zupełnie jej nie widać, może byłeś za bardzo delikatny?
    heheh, bo ja to delikatny jestem chlopak, co do mejkapu, zgadzam sie z toba, niestety wygladal on inaczej na zywo, jestem zbyt cienki bolek i nie potrafilem tego uchwycic na zdjeciu! no nic takie prawa osoby ktora sie uczy. Moglem cos w psie pokombinowac ale obawialem sie sztucznosci. co do samego konkursu, to mrocznosc zdjec mnie osobiscie zniesmacza, tatuaze makijaze czern gothyk, a ja chcialem cos innego zrobic. zobaczymy co z tego wyjdzie

  9. #9
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    to ostatnie z tej sesyji wstawiam, bo siakos tak niewielki odzew wiec pewnie sredniawka straszna
    2

  10. #10
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    to cos nowego! siostra jako modelka:-D

    2.


    Ostatnio edytowane przez aarehir ; 18-04-2009 o 17:41

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •