Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: [aarehir] czlowiek, portret i jego okolice

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Wawa
    Posty
    29

    Domyślnie

    1-2-technicznie jest dobrze myślę jednak że nie udało Ci się pokazać erotyzmu jak i również grozy
    1.siostra-poprawne choć zastanawiam się czy ostrość nie uciekła (piękna modelka)

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Kielce/Katowice
    Posty
    51

    Domyślnie

    Na każdym zaprezentowanym zdjęciu ostrość jest wszędzie tylko nie na oczach..
    Zrobiłeś to umyślnie? A może to tylko kwestia wyostrzenia (miejscowego) po zmniejszeniu?

  3. #13
    Bywalec Awatar odi
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    141

    Domyślnie

    no siostra ok, natomiast ostrość nie bardzo co to poprzednich o zabarwieniu erotycznym:P (niestety tego nie widać) to niestety zez wychodzi nieco, no i cień na ręku należałoby usunąć, ale generalnie kadr całkiem przyjemny w przeciwieństwie do drugiego z siostrą.
    pkt 8 regulaminu

  4. #14
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    dzieki za cenne wskazowki, co do tension chyba rzeczywiscie nie sprostalem w rzeczywistosci realnej z ty co mialem w glowie ostrosc celowo to na jednym to na drugim oku byla ustawiana, soczewka tak ustawila sie na oku modelki i pewnie stad efekt lekkiego zeza teraz zauwazylem ze na zdjeciu z siostra rzeczywiscie mydelko heheheh postanawiam poprawe wstawiam jeszcze jedno zdjeci siostrzyczki blizniaczki, licze na kolejne cenne wskazowki!
    4.


  5. #15
    ElizabethBathory
    Guest

    Domyślnie

    Jak dla mnie pierwsze zdjęcie siostry jest chyba w bardziej "mrocznym" klimacie niż te powyżej, zapewne przez to że jest w ocieniach niebieskiego i jeszcze te oczy takie fajne wyszły (szkoda, że nieostre). Co do górnych to jak dla mnie erotycznego zabarwienia nie ma, może i nastrój mrocznego thrillera by był, gdyby chociaż tło było inne.. Sory, ale mi się cieplutki żółty kolorek jakoś z filmem grozy nie bardzo kojarzy... Gdyby całość była w podobnym odcieniu jak zdjęcie siostry już byłoby trochę lepiej. No i jak dla mnie na pierwszym zdjęciu kadr bardzo średni, a na tym poniżej szkoda uciętego ucha.

  6. #16
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    modelka madzia z pierwszych zdjec w odslonie "naked beauty shoot" zapraszam do komentowania

    5.


  7. #17
    Bywalec Awatar sowask8
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    38
    Posty
    166

    Domyślnie

    5. no blur okropny zrobiłes z modelki manekina
    Canon pełna klatka i do przodu

    http://www.soowsen.blogspot.com

  8. #18
    Coś już napisał Awatar altowiolistka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Warszawa/Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    70

    Domyślnie

    5 tragiczna.
    palma na plamie, jakis blur niefajny.

  9. #19
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    no tak, na surface blur i potem na masce bazgram, tutaj rzeczywiscie opacity zostawilem dosyc duze dzieki za komenty teraz to widze a plamkom i przebarwieniom mowimy nie! obiecuje poprawe na nastepnym zdjatku

  10. #20
    Awatar aarehir
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Domyślnie

    chcialem cos ala glamour w domowych warunkach swiecone standrdowo glowne swiatlo i dodatkowo swiatlo lapmki potem zawolalem z rawa-a, pojawil sie problem gdyz tlo zmasakrowane, probowalem wszystkich znanych mi metod extrakcji z tla, wiem ze wygodniej bylo za modelka biale przescieradlo, juz za pozni a GO ktora delikatnie ucieka juz na oko i policzek powoduje iz wszystkie extrakty modelki z okropnego tla powoduja iz wyglada na innym mniej pstrokatym jak wklejona, moze ktos zna dobry sposob?? pozdrawiam!

    hmmm zapomnialem ktory to numerek
    7??



Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •