Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: skaner do zdjęć/negatywów

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    58
    Posty
    119

    Domyślnie skaner do zdjęć/negatywów

    Witam -padł mój skaner Plusteka ST28 ( nie działa i już-soft zmienialem kilka razy-bez efektu)- stanąlem wiec przed koniecznością zakupu nowego skanera.
    Skaner uzywam do dokumentów - czesto, ale rowniez mam spore archiwum negatywów czarno-bialych - niektóre jeszcze z lat 50-ych
    ( może są i starsze - to archiwum mojego Taty), swoich kolorowych jeszcze Orwo, pierwszych dostępnych Kodaków - chciałbym je zdigitalizować -usługa w labie nie wchodzi w rachube.($$$)
    Mam problem co wybrać:
    Canon 8800F, Epson Perfection V750 Pro czy jeszcze coś innego tak w cenie do maks 800pln
    Prosze o opinie szczególnie uzytkowników w/w skanerów lub innych urządzeń. Artykuły w necie czytałem.:-D

    Do Moderatora!
    próbowałem zadać pytanie w wątku skanery do negatywów- brak odpowiedzi. Szukanie po forum też nie pomogło.
    Dyskusja, która tam się toczyła dotyczyła sprzętu sprzed 2006 roku - obecnie są to inne modele.Proszę o niekasowanie tematu:-D
    Canon EOS KissX2(450D) i kilka drobiazgów :razz:

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamut9 Zobacz posta
    Do Moderatora!
    próbowałem zadać pytanie w wątku skanery do negatywów- brak odpowiedzi. Szukanie po forum też nie pomogło.
    Dyskusja, która tam się toczyła dotyczyła sprzętu sprzed 2006 roku - obecnie są to inne modele.Proszę o niekasowanie tematu:-D
    Napisałeś we właściwym wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=10209

    To, że nikt nie odpowiada nie uzasadnia zakładania kolejnego .

    Cierpliwości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •