Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [rediconn] the cave

  1. #1

    Domyślnie [rediconn] the cave

    Makro czy abstrakcja? Jedno i drugie Otwarta papryka (makro) i troszkę PSucia (abstrakcja), głównie kolory.

    1)

    2)
    Finally I've found that I belong here

  2. #2
    Początki nałogu Awatar fotokor1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    373

    Domyślnie

    fajne - dla mnie abstrakcja wyglądają jak guzy np. na wątrobie albo płucach, foto dobre na zagadkę
    pozdrawiam
    Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 L, Canon 35 1.4 L, canon 17-40/4L, canon fish eye, 24-105/4L, Bilora 1122 i inne drobiazgi

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar steady
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    18

    Domyślnie

    Pomysł ekstra... szkoda, że zdradziłeś co to
    sprzęt: CANON 5DII + 35L + 85 + 135L + 580

  4. #4

    Domyślnie

    nowatorkie. jestem na tak. pokaż więcej!

  5. #5
    Awatar Karola
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Kwidzyn
    Posty
    2

    Domyślnie

    mz skromnym oba zdjecia sa za ciemne co psuje mi odbior i cos chyba za mocno z tymi kolorami w PSie pojechales
    pomysl moze nie taki zly tylko wykonanie mogloby byc lepsze
    glownie chodzi mi o swiatlo, bo strasznie mi go tam brakuje
    pozrawiam
    JA

  6. #6

    Domyślnie

    Niestety, więcej nie posiadam Był to jednorazowy eksperyment, nie ma się co powtarzać. Jeśli chodzi o światło - ciemność jest zamierzona Moje pierwsze skojarzenia podczas obrabiania fotki w PS to ciemne jaskinie - stąd tytuł. Czerwony kolor wprowadza pewną "obrzydliwość" Dzięki za opinie
    Finally I've found that I belong here

  7. #7
    Mek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rediconn Zobacz posta
    Był to jednorazowy eksperyment, nie ma się co powtarzać.
    Moim zdaniem to ciekawy pomysl, takiego podejscia do makro jeszcze nie widzialem i chyba warty rozwijania. W koncu zobaczenie kosmicznej jaskini w rozcietej papryce zasluguje na uznanie
    Jednak dolacze sie do placzacych nad ciemnoscia - ciut jasniej by mi odpowiadalo.

    Na przekor zapowiedziom czekam na wiecej.

  8. #8

    Domyślnie

    Kontynuacja dziwnych przeróbek. Tym razem pod rękę wpadł mi zasilacz komputera Psułem jak mogłem - choć starałem się zachować podobną tonację kolorów

    3)
    4)
    5)
    Finally I've found that I belong here

  9. #9

    Domyślnie

    Wrzucę jeszcze 3 (2 nowe i jedno powtórzone) w tonacji B/W.

    6)

    7)

    8)
    Finally I've found that I belong here

  10. #10
    Mek
    Guest

    Domyślnie

    Redi: 6! ladnie wpisuje sie "nieokreślonościa pochodzenia" do zdjec z serii warzywnej. 5. tez ma cos w sobie. Na pozostalych jak dla mnie troche za duzo sie dzieje i brakuje tego czegos co przykuje mnie do zdjecia na dluzej. 7. ma bardzo przyjemne ziarno/szumy - zwal jak zwal. Po chwili zastanowienia doszedlem do wniosku ze w przypadku 5. decydujace sa dwie rzeczy (bynajmniej dla mnie), a mianowicie oszczedny kadr i punkt widzenia. Jako duzi ludzie, jestesmy przyzwyczajeni do widoku malych plyt elektronicznych z góry. Dzieki temu ujeciu z boku mam wrazenie jakby moje rozmiary poszly w niepamiec i wchodze wlasnie do obcego mi swiata rezystorowych pawilonow i kondensatorowych wierzowcow hehe
    Ale to 6 to kurcze fajne jest
    Czekam na wiecej :}

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •