Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Fotografia roku 2008 - WYNIKI!!!

  1. #11

    Domyślnie

    Kalendarz formatu A3 na kredowym papierze w nakladzie okolo 100 egzemplazy nie kosztowalby wiecej jak 50zl...
    To sa koszty druku, jesli ktos w tym siedzi mocno to sklad zrobi w 2-3 godzin na wysokim poziomie. Kwestia ile to bedzie kosztowac.

    Nawet jak zacznie sie od Kwietnia to co z tego? bedzie wtedy do 31 Marca 2010
    Czy ktos bedzie mial cos przeciwko? Przeciez nie musimy sie trzymac sztywnych ram
    Ja stawiam na indywidualizm hehe

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Misie zdaje, że kalendarz jednak powinien ukazywać się pod koniec roku poprzedzającego. Na dzień dzisiejszy to bym zaproponował aby zdjęcia z Galerii Zwycięzców opublikować w czasopiśmie, zresztą tak miało być i jedno z tych zdjęć się już ukazało ale jest na tyle urokliwe, że nie zaszkodzi aby ukazało się ponownie. Jeśli chodzi o kalendarz to jestem jak najbardziej „za” tyle, że na rok 2010. Aby było taniej to znaczy bezpłatnie dołączyłbym go w listopadzie 2009 do nakładu czasopisma.
    Ostatnio edytowane przez Sergiusz ; 12-01-2009 o 21:01
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Aby było taniej to znaczy bezpłatnie dołączyłbym go w listopadzie 2009 do nakładu czasopisma.
    Ale koledzy chyba mysla o kalendarzach w nieco wiekszym formacie niż kieszonkowym.. No i trzebaby bylo pomyslec o układzie stron, z samego względu, że są tu kadry pionowe jak i poziome. Więc albo wybrac tylko niektóre, albo nałozyc jakiś patent konstrukcyjny, albo przeprojektować..
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Wiesz, ja to kiedyś już robiłem a format A 4 nie jest wcale taki kieszonkowy. Oczywiście kadry pionowe i poziome to jest problem ale myślę, że można by i na to znaleźć sposób. Można sfalcować A 3 do formatu A 4 robią tak często inne wydawnictwa. Wtedy kadr pionowy jest częściowo na zgięciu. Wydaje misie, że taka akcja ma sens wtedy kiedy te zdjęcia na kalendarzu ukażą się w jakimś przyzwoitym nakładzie a sto sztuk to taka sztuka dla sztuki.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Misie zdaje, że kalendarz jednak powinien ukazywać się pod koniec roku poprzedzającego. Na dzień dzisiejszy to bym zaproponował aby zdjęcia z Galerii Zwycięzców opublikować w czasopiśmie, zresztą tak miało być i jedno z tych zdjęć się już ukazało ale jest na tyle urokliwe, że nie zaszkodzi aby ukazało się ponownie. Jeśli chodzi o kalendarz to jestem jak najbardziej „za” tyle, że na rok 2010. Aby było taniej to znaczy bezpłatnie dołączyłbym go w listopadzie 2009 do nakładu czasopisma.
    heh, no nie wiem czemu, ale lubie tego Goscia
    ;-)

  6. #16
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie Fotografia Roku - 2008

    Rozpoczęliśmy wybieranie, spośród zwycięzców edycji miesięcznych, Fotografii Roku 2008. Swój głos można oddać w jednym z dwóch wątków:


    luty - lipiec

    sierpień - grudzień


    Zapraszam do glosowania.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  7. #17
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Przypominam o ankiecie i ponownie zapraszam do głosowania :-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  8. #18
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Jak dotąd oddanych zostało 220 głosów, to nie dużo biorąc pod uwagę ogólną liczbę użytkowników CB. Zapraszam do ankiet, zostało jeszcze kilka dni.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #19
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Autorem najlepszego zdjęcia, zgłoszonego do konkursu w roku 2008, okazał się kolega ABJ. Jego fotografia lutego zwyciężyła w zakończonej właśnie sondzie.


    GRATULACJE !
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  10. #20

    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    3

    Domyślnie

    To może kalendarz kwadratowy? Wtedy kalenadrium idzie z boczku albo na dole...
    Paweł

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •