Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 21 z 21

Wątek: [CES 2009] Nowe kamerki Canona

  1. #21
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    No raczej full HD i większe matryce.
    :-D
    Ale nie jestem praktykiem, na razie dopiero przymierzam się do zakupu i stąd moje zainteresowanie tematem
    Pozdrówka
    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    "Niedoporozumienie". :-D
    Ja zarabiam na życie w inny sposób, niż fotografowanie, czy filmowanie, więc interesują mnie normalne kamerki Kwanona typu HF10/11/100 oraz Sony CX11, UX19 itd.
    Nie jest prawdą, że teraz HD jest prawie każda kamera.
    Wielcy producenci kamer nadal rozwijają linie kamer SD i mają je w ofercie na AD 2009, bo to chyba nadal największy rynek.
    Do filmowania bobaska w kołysce, czy koleżanki-małżonki na wczasach przysłowiowemu Kowalskiemu często nadal wystarcza tania kamerka SD.
    Pozdrówka
    Wiem że wystarcza - nawet komórka . Zresztą biorąc pod uwagę rozmiary sensora niektórych kamer to to HD jest rzeczą bardzo umowną (stąd emot).
    Co do rozwijania SD. Mają w ofercie na ten rok ale sądzę, że to tylko kwestia czasu jak znikną z rynku. To tak jak w kompaktach - komu są potrzebne matryce 12 mpx - przecież dla większości amatorskich potrzeb 5 to aż nadto ale marketing robi swoje i wyścig trwa. W kamerach jest to samo.

    BTW: oglądałeś nowe Legrie - wyglądają bardzo interesująco?
    BTW2: te Panasoniki z 3 matrycami dają świetne odwzorowanie kolorów - lepsze niż u konkurentów w podobnej cenie. Jeśli poprzez wprowadzenie cmosów poprawili czułość to sądzę, że nie należy ich skreślać.

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy Zobacz posta
    Nie, żeby nie było lepszych, ale to jest revoluszyn
    http://www.camcorderinfo.com/content...rder-36199.htm
    W czym widzisz rewolucję? W cenie za tę piękność ?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-02-2009 o 00:32
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •