Sam sobie przeczysz, bo to ma właśnie związek z kosztami produkcji!Zamieszczone przez kavoo
A jeśli już przy tym jesteśmy, koszty zależą głównie od skali produkcji. 4 MB RAM kosztowało majątek na początku lat 90-tych nie z powodu powierzchni wafelka :wink: