Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [BBR] zachodnie Massachusetts

  1. #1
    BBR
    Guest

    Domyślnie [BBR] zachodnie Massachusetts

    Dopiero zacząłem przygodę z fotografią, dlatego zdjęcia są jakie są. Troszkę już się domyśliłem że fotografia to światło, ale jeszcze b. dużo mi brakuje.
    Proszę o komentarze, co źle, itd.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

  2. #2

    Domyślnie

    jak byś dał je w dzień powszedni byś został jedzony opiniami.

  3. #3

    Domyślnie

    Masz rację, bardzo duż ci brakuje, poogladaj galerie znanych fotografów, potem swoje i zastanów się nad różnicami. Jak stwierdzisz, że robisz choć w 1/10 tak dobre jak oni to pokaż je tutaj.

  4. #4
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Czesto nieostre/poruszone... Nieciekawe.. No i za duzo fotek, jak na poczatek. Zaczij od kilku, a nie od kilkunsatu.. ;/
    Na świat spoglądam przez armatę...


  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    No źle w zasadzie jest wszystko - masz świetne miejsca w zasięgu ręki a fotografujesz drzewa z drutami telefonicznymi - przejedź się nad wybrzeże na wschód słońca (szczególnie że teraz jest późno) w miarę bezchmurny dzień i już może coś ładnego wyjść...
    A w ogóle to przejedź się do Acadia N.P. do Maine na wiosnę na przykład....
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  6. #6
    Bywalec Awatar RafalTK
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    108

    Domyślnie

    Jakieś dziwne jak dla mnie: dziwne kadrowanie, dziwne kolory, nieostre, zobacz np. jak na 13 i na 6 walnąłeś lampą ... No i tak jak już napisali przedmówcy - nie zamieszczaj 15 zdjęć tylko np. 2 najlepsze twoim zdaniem.
    czarny aparat z białym obiektywem ...

  7. #7

    Domyślnie

    Moja ulubiona rada została już wymieniona, więc tylko się przyłączę: podglądaj znanych i lubianych. Bo na razie szkoda komentować
    "chcesz mieć tele z górnej półki, jedz suchary zamiast bułki"
    Canon 400D, Tamron 90/2.8, kit, Helios 2/58 i mnóstwo pomysłów na zdjęcia...
    www.wieladek.ovh.org

  8. #8
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    967

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BBR Zobacz posta
    Proszę o komentarze, co źle, itd.
    Jesli mialbym byc szczery to po pierwsze troche za duzo fotek na raz, a jesli chodzi o poszczegolne fotki to:
    1-6. nieciekawe kadry
    7. swiatlo moze i ciekawe, choc to drzewo juz mniej, nieostre
    8. tu jakby lepiej ale kadr tez malo ciekawy
    9. tu lepiej, druty przeszkadzaja
    10-11. nieciekawe kadry
    12. troszke lepiej ale droga na pierwszym planie psuje te fotke
    13-14. doswietlenie lampa to jest jakis pomysl choc moze za bardzo to widac na tych fotkach, troche jednak nudne te fotki

    Generalnie nie bywam we wschodniej czesci stanu i dla mnie MA konczy sie na Worcester, ale jesli masz szanse to polecam obfotografowanie Twojego miasta albo wycieczke nad wybrzeze. Jesli mozesz pojedz do Marblehead, Salem-Winter Island, Rockport, Gloucester, Newburyport, Manchester, Halibut Point State Park, Plum Island. Na poludnie od Bostonu to oczywiscie Cape Cod (np. Welfleet, Osterville, Falmouth). Wszystkie te miejsca sa ciekawsze do fotografowania niz druty i drzewa bez lisci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •