Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: FOTOCYFRA Kraków opinie

  1. #21

    Dołączył
    Jun 2011
    Miasto
    Kraków/Panków
    Posty
    1

    Domyślnie

    kupiłam tam EF-S 15-85, tylko zapłaciłam za niego 20zł więcej niż na stronie (nie rozumiem tego), ale za to dostałam zniżkę na filtr (wydaje mi się, że jakby ktoś był jeszcze bardziej stanowczy udałoby się utargować więcej).
    Obsługa bardzo miła i kontaktowa, dostałam nawet smycz gratis
    Jednak trzeba sprawdzać czy towar na stronie jest dostępny w sklepie, a tak to wszystko ok.

  2. #22
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    185

    Domyślnie

    Zadzwoniłem, był, ale w końcu zapłaciłem 26PLN więcej niż cena podana online, a sprzedawca był wielce oburzony, że nie jestem tym zachwycony. W sumie pierwszy raz mi się zdarzyło, że po wypomnieniu ceny online sprzedawca się nie zreflektował. Obiektyw działa.
    puszka, szkieŁko i błyskotka

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    69

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ags Zobacz posta
    Zadzwoniłem, był, ale w końcu zapłaciłem 26PLN więcej niż cena podana online, a sprzedawca był wielce oburzony, że nie jestem tym zachwycony. W sumie pierwszy raz mi się zdarzyło, że po wypomnieniu ceny online sprzedawca się nie zreflektował. Obiektyw działa.
    Ja miałem także podobny przypadek w tym sklepie...

    Telefonicznie uzgodniłem i zarezerwowałem sprzęt, cena była bardzo atrakcyjna i była uzgodniona i potwierdzona.

    Przyjchałem do nich specjalnie kawał drogi... i okazało się, że w tej cenie, którą uzgodniłem wcześniej Pan właściciel sklepu mi nie sprzeda... (bo kolega się dzień wcześniej pomylił) tym razem chodziło o kilkaset złotych za aparat z obiektywem.
    Canon 7D, 15-85, 70-200 F4, 50 F1.8; S 10-20

  4. #24

    Domyślnie Odp: FOTOCYFRA Kraków opinie

    Widzę że u nich nagłe podnoszenie to standard - u mnie to samo.
    Awaryjnie na szybko potrzebowałem obiektywu. Zadzwoniłem zapytać o dostępność, cenę. Po drodze bankomat, wypłaciłem gotówkę. Na miejscu podano mi cenę wyższą niż przez telefon. I dostałem informację że jak chcę w cenie którą podali to dopiero za kilka dni.
    Robienie klientów w konia i naciąganie (zwłaszcza jak się komuś spieszy)!
    Z pewnością nie można liczyć na ten sklep.

  5. #25
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: FOTOCYFRA Kraków opinie

    Kupiłem u nich kilka szkieł. W sumie większych zastrzeżeń nie mam, ale słyszałem od znajomych, którzy również tam kupują, że zdarzało się iż kombinowali z cenami... ale zawsze udawało się tym znajomym ich na tyle postraszyć, że sprzedawali za pierwotną z "oferty". Oczywiście niesmak pozostał.
    Chłopaki niestety kombinują.
    Do tego, nie chcę tu snuć żadnych insynuacji, ale dodam tylko, że wszelkie szkła jakie u nich kupiłem, tj. w sumie 3 sztuki wymagały kalibracji, natomiast wszelkie szkła, które kupiłem na Studenckiej, parę stówek więcej, nigdy żadnego problemu nie sprawiały - przypadek??? Nie wiem, ale ciekawe

  6. #26

    Domyślnie Odp: FOTOCYFRA Kraków opinie

    Cytat Zamieszczone przez radar Zobacz posta
    Widzę że u nich nagłe podnoszenie to standard - u mnie to samo.
    Awaryjnie na szybko potrzebowałem obiektywu. Zadzwoniłem zapytać o dostępność, cenę. Po drodze bankomat, wypłaciłem gotówkę. Na miejscu podano mi cenę wyższą niż przez telefon. I dostałem informację że jak chcę w cenie którą podali to dopiero za kilka dni.
    Robienie klientów w konia i naciąganie (zwłaszcza jak się komuś spieszy)!
    Z pewnością nie można liczyć na ten sklep.
    Dokładnie!
    Dwa dni temu pojechałem po tamrona 150-600, godzina w korkach i dążyło ok tylko cena wyżej niż podana przez tel. Szefa nie ma, nie da sie zadzwonić a to pewnie on tak powiedział. Ale najarany na obiektyw myśle biorę! Fajnie że spytałem o kartę gwarancyjna: Ojej była w pudełku!! Nie ma?
    Masakra! Chciale mi dać gwarancje sklepu i za cenę większa !
    70D | C 10-18 STM | C 18-135 STM | C 50/1.8 | To 11-16/2.8 | Ta 150-600 VC | S 180/3.5 Macro
    A100 | A700 | nex7 | i inne cccp

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: FOTOCYFRA Kraków opinie

    kupiłem u nich sporo (60D, parę szkieł)
    tylko dlatego, że mieli dobre ceny, a ja wtedy byłem obrażony na Fotoplusa za chamską obsługę
    skasowałem ich parę lat temu, po "przygodach" przy zakupie Tamrona 70-300
    szkoda, że Fotopanorama tak zeszła na psy, to był miły sklepik - teraz to jakiś skansen
    na placu boju pozostał Fotoplus, jedyny sklep w Krk, który ma sporo towaru i pewne źródła dostaw (ale 6D nabyłem z Saturnie)

  8. #28

    Domyślnie Odp: FOTOCYFRA Kraków opinie

    Kupiłem u nich parę rzeczy jakieś 2 lata temu- wszystko było wporządku

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •