Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: FOTOCYFRA Kraków opinie

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    45

    Domyślnie FOTOCYFRA Kraków opinie

    witam,
    jakie macie doświadczenia ze sprzedawcą sprzętu fotograficznego FOTOCYFRA z Krakowa ? Zauważyłem jego oferty na allegro, sprzedawca ma dosyć mało komentarzy, na razie same dobre, ale może wiecie coś wiecej o nim ?
    Dzięki za informacje

    wig

  2. #2
    Początki nałogu Awatar patric89
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków / Tarnobrzeg
    Wiek
    35
    Posty
    336

    Domyślnie

    Ja kupowałem tam wiele rzeczy ale osobiście, nie przez allegro i jestem zadowolony. Bardzo miła i profesjonalna obsługa
    5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar dareg3d
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    16

    Domyślnie

    Ja jakiś rok temu kupiłem u nich BG-E3, dobra cena i obsługa. Też osobiście.
    pozdrawiam
    ════MARTINI════
    ███████████████████
    ════PORSCHE════

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    39
    Posty
    414

    Domyślnie

    Full profeska. Kontakt idealny, wysyłka błyskawiczna. Moje doświadczenia z nimi jak najbardziej pozytywne.

  5. #5

    Domyślnie

    rowniez polecam, nigdy nie mialem zadnych problemow.
    co do canona to chyba nie maja nic z polskiej dystrybucji, ale to chyba nie ma znaczenia zadnego...
    40D mialem z japonii heh...

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Świdnik
    Posty
    23

    Domyślnie

    Ja także mam dobre doświadczenia. Kupiłem osobiscie 50D a 24-105L przez Allegro, w obu przypadkach pełne zadowolenie, a szczególnie jestem pełen podziwu przy sprzedaży przez allegro.Naprawdę pełen profesjonalizm,błyskawiczna transakcja. I jak zauważył ABJ to sprzęt raczej nie z polskiej dystrybucji,więc problem z polską instrukcją moze być (np do 50D dostałem scan z oryginału) ale dzięki temu też taniej niż u konkurencji. Ogólnie to bardzo pozytywnie oceniam FOTOCYFRĘ.
    jedynka / EF 50-1,8mkI/ 24-105f4 L/Lowepro SlingShot 200AW
    ..inne później

  7. #7
    Coś już napisał Awatar brunovis
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    56
    Posty
    62

    Domyślnie

    Kupowałem u nich EF 17-85 IS. Cena Allegro coś ponad 1100 zeta nie pamiętam. Zadzwoniłem i zapytałem czy jest możliwość zakupu poza Allegro w tej cenie (chciałem pomacać nim kupię - to w końcu sklep). Odpowiedź na telefon, że OK. Dzwoniłem w piątek rano. Poprosiłem jeszcze o zarezerwowanie obiektywu, żeby daremnie nie jechać. Odpowiedź - nie trzeba mamy ich dużo (mają ich pięć - o).


    Przyjechałem i co? Sprzedający mi mówi mi, że w tej cenie już nie mają a nowa dostawa to po 80 zeta drożej. Na to ja mówię, że nie tak się umawialiśmy. W odpowiedzi usłyszałem, że trzeba było rezerwować. Opisałem rozmowę telefoniczną (kolega się pomylił). Obsługa miła, ale poczułem się jak "bajtel". Koniec końców sprzedał mi po tej cenie, ale chcieli chyba zarobić więcej bo w końcu jechałem te 100 km.
    Edit:
    nie pamiętam dokładnie ceny zakupu (wiosną była dobra), a nie jestem w stanie teraz sprawdzić
    Ostatnio edytowane przez brunovis ; 29-12-2008 o 09:13

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    a jakies namiary na ten sklep..??

  9. #9
    Początki nałogu Awatar patric89
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków / Tarnobrzeg
    Wiek
    35
    Posty
    336
    5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie

    Ceny raczej nie powalają, chyba lepsze są w Fotopanoramie (Kraków). Sklep to mała dziupla w podwórzu, nie robi dobrego wrażenia (jakaś prowizorka). Na razie nic tam nie kupiłem, ale "wizytowałem" parę razy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •