Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wężyk do 450D

  1. #1
    blacha14
    Guest

    Domyślnie Wężyk do 450D

    Witam ostatnio próbowałem zrobić weżyk do 450d wg schematu jaki jest do 350D, myslałem ze nic sie nie zmieniło ale z tego co powinno byc to jeden kanał z masą ostrzy a drugi 'strzela' a wyszło ze jeden kanał łapie ostrosc i odrazu strzela a drugi nic nie robi. Czy cos sie zmieniło? Czy Canon odszedł od podzielenia tych 2 funkcji w weżyku czy poprostu ja cos zle zrobiłem ...

  2. #2
    Wojciech O.
    Guest

    Domyślnie

    Teoretycznie ten sam model pasuje więc powinien działać. Może coś gdzieś Ci zwiera, bo tak mi wygląda z Twojego opisu.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blacha14 Zobacz posta
    Czy Canon odszedł od podzielenia tych 2 funkcji w weżyku czy poprostu ja cos zle zrobiłem ...
    Polecam lekturę poniższych wątków, na pewno pomogą rozwiać Twoje wątpliwości :

    http://canon-board.info/showthread.php?t=2750
    http://canon-board.info/showthread.php?t=910
    EOS + Speedlite

  4. #4
    blacha14
    Guest

    Domyślnie

    Tylko axk jak by ci to powiedziec rozmawiamy o wezyku do 450d i czy zmienił sie on w tym modelu czy nie bo z tymi schematami to ja robiłem

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blacha14 Zobacz posta
    ... rozmawiamy o wezyku do 450d ...
    Przecież podane linki odnoszą się właśnie do takiego wężyka. Do modeli 300D, 350D, 400D oraz 450D dedykowany jest ten sam wężyk spustowy RS-60E3, tak więc nie rozumiem w czym problem.

    Cytat Zamieszczone przez blacha14 Zobacz posta
    ... czy zmienił sie on w tym modelu czy nie ...
    A dlaczegóż miałby się zmienić?
    EOS + Speedlite

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    źle podłączyłeś - może we wtyczce ci się zwierają kabelki ? - sprawdź dokładnie połączenia we wtyczce i w module z przyciskami

    mi się zwierało we wtyczce miałem takie same objawy jak piszesz po dokładnym zaizolowaniu wszystkiego działał do momentu aż go zdeptałem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •