8 - bardzo ciekawy kadr
8 - bardzo ciekawy kadr
Jeszcze z zeszłego roku. Wygrzebane z szuflady.
9.
![]()
wolę stonowanie jak na 8na 9 za bardzo bije po oczach ta skóra
![]()
Tzn. tak teoria mówio praktykę mnie nie pytajcie;p
TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się
Ogólnie Twoje portrety podobają mi się. Największy mankament, który mnie "drażni" to w 6 i 7. Zbyt mocno wygładzona skóra na twarzy. Nie było by może problemu gdyby nie te cienie od włosów gdzie widać iż Twój pędzel się tam nie mógł dostać. Te cienie są brzydkie i nienaturalne. Obejrzę sobie te zdjęcia jeszcze raz na innym monitorku w domu.
Eksperymentuję Paenka. A skóra miała mieć taką "glamourowatą" poświatę
Dziękuję za opinię. Wiem, że tam akurat przeszarżowałem, ale mam te pliki w oryginale w w wersji RAW i jeszcze pewnie niejeden raz do nich wrócę.
Też zeszłoroczne starocie:
10.
11.
![]()
12.
13.
14.
![]()
Na 12 i 14 wyszła za bardzo kość policzkowa (czy co to tam jest).
12 - odkryte kolano po chwili patrzenia staje się jakimś dziwnym kikutem.
13 - ok, ale odrobinę za ciasno
14 - nie rozumiem zmiany kolorystyki, ta z 12 i 13 jest fajna. W oczy kole również centralny kadr - w tym wypadku mi to nie pasuje.
Ogólnie : drobne niedociągnięcia, tak pozatym, to nawet ładnie, przyjemna konwersja, fajne tło i ładna modelka.