Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 264 z 264

Wątek: [Dzygit-Dublin]Sunderland Abc vs Crumlin ABC

  1. #261

    Domyślnie

    witam

    z tego co pamiętam to były ustawione z dyfuzorem na 14mm , ale głowy za to nie dam bo lampy poszły szybko najwięcej zabawy byly z ustawieniami dwóch pozostałych za oknami.

    Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  2. #262

    Domyślnie

    witam

    wracam po malej przerwie , czlowiek na bezrobociu to nie ma czasu na nic....


    Rally of the lakes 2012

    maly sampelek z soboty reszta sampli z miejscowek i zwycięzców na facebooku zapraszam do komentarzy.


    facebook link


    Pozdrawiam Darek
    Ostatnio edytowane przez Dzygit-Dublin ; 09-05-2012 o 13:33
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  3. #263

    Domyślnie

    trochę chyba ostrość uciekła albo ta kompresja coś zmajstrowała. Ogólnie miejscówka przepiękna, podoba mi się kadr, zaraz zobaczę co tam ciekawego na facebook`a wrzuciłeś.

  4. #264

    Domyślnie

    witam

    powiedzmy ze ostrość na granicy 100% crop

    http://img403.imageshack.us/img403/1962/16739151h.jpg



    U mnie na początku musiało być ostro i zeby byl duzy jump - z tego da sie wyleczyć choć 90% mojej konkurencji nadal klepie to samo od paru lat a kierowcy nadal szukają jumpa nawet w takiej scenerii.

    Ja juz inaczej patrze na rajdy i ostrość spadła na 2gi plan.

    pozdrawiam
    Darek
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •