Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Wątek: Odzyskiwanie zdjec

  1. #11
    Początki nałogu Awatar pawel-foto
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    56
    Posty
    342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez orte Zobacz posta
    No ja akurat wczoraj skorzystałem z PC INSPECTOR Smart Recovery 4.5, z tym że ja musiałem odzyskać ponad 170 RAW-ów (CR2) z karty.
    Rodzinka z dziećmi przyjechała i wystarczyła chwila w ich rekach ;-)
    Program miałem na cd od czytnika kart (HAMA), moge tylko go polecic :-)
    Ale nie odzyskuje z oryginalnymi nazwami tylko nadaje swoje nazwy?
    1DIII, 6D, 450D; G10. S 8/3,5(F); S 14/2,8; C15/2,8(F); C 16-35/2,8 II; C 24-70/2,8; 28-105/3,5-4,5; C 50/1,4; C 135/2,0; C 70-200/2,8 IS; C 70-200/4; C Ex.1,4x II; C Ex.2x II, 580Ex II; 430Ex.... Studio w Kielcach (7xELFO)-możliwość wynajęcia ... SPRZEDAM:C 24-70/2,8, C 20/2,8....KUPIĘ obudowę podwodną do G10 (WP-DC28)

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    No niestety PC INSPECTOR nadaje swoje nazwy ale zaletą jest, że działa wydajnie i skutecznie. Poza tym SanDisk dodaje jakiś soft do odzysku ale nie miałem powodu go używać.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    584

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mac Zobacz posta
    Poza tym SanDisk dodaje jakiś soft do odzysku ale nie miałem powodu go używać.
    Ten soft nazywa się RescuePRO i dodawany jest do kart. Mam na stałe w laptoku i już - niestety - musiałem 2 x z niego korzystać. Bo mi się paluszki omskły, rozum nie nadążył i wykasowałem kartę . Jest bardzo dobry, ze zdjęciami radzi sobie lepiej niż E.R. Pro Ontracka.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Dobrym programem jest jeszcze testdisk ale to w przypadku gdy zniknie np. tablica alokacji plikow czyli probojac wejsc na dysk ukazuje sie komunikat np. "dysk jest niesformatowany, czy sformatowac teraz ??" juz z 3 razy odzyskalem tak cale dyski po 120gb na oficjalnej stronie sa przyklady uzycia itp Jednym zdaniem, odzyskiwanie danych latwe nie jest

  5. #15

    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mozesz sprobowac tez GetDataBack (sa rozne wersje pod rozne systemy plikow). Kilka dni temu kolega za jego pomoca odzyskal dane po formatowaniu dysku (na dodatek ze zmiana systemu plikow). Mozna znalezc wersje testowa w Internecie.

  6. #16
    kopek
    Guest

    Domyślnie

    Uzyłe przed chwilą DataRecovery ale niestety więksość jpg-ów nie działa. Zaraz sprawdzę te programy co podaliście.

  7. #17
    MuNiO
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel-foto Zobacz posta
    Mogę się podczepić?
    W dysku w DATABANKU nagle straciłem wszystkie katalogi razem z fotkami. Jak to odzyskać razem ze strukturą katalogów?Bo inaczej nie upożądkuję 30Gb zdjęć-szczególnie tych z meczy. No i część jest w RAWach.Dyku nie używałem od tamtego okresu.

    Odlaczyc dysk od databanku, podlaczyc przez przejsciowke 2.5 - 3.5 lub podpiac pod zwykla kieszen 2,5 na usb. Uzyc GetDataBack, przeskanowac dysk tym programem. Po przeskanowaniu kopiujesz pliki poprzez program na dowolne wybrane miejsce.
    Ostatnio edytowane przez MuNiO ; 25-03-2008 o 02:32

  8. #18
    kopek
    Guest

    Domyślnie

    Niestety ale nie udało mi się odzykac większości zdjęc (prawde mówiąc odzyskałem jakieś 10%). Ale dzięki za pomoc

  9. #19
    płuciennik
    Guest

    Question problem ze zdjeciami

    Witam ma taki maly problem. Wrzucilem na kompa zdjecia z aparatu, wszystko ladnie sie zgralo, zdjecia sa wszystko jest ok. Po tygodniu chce pokazac zdjecia znajomemu a tu zostaly same ikonki i nazwy zdjec, brak podladu a przy otwarciu pisze ze podlagad obrazu niedostepny. Czy da sie to jakos odzyskac bo przeciez fizycznie nikt nieusunal tych zdjec? Dziekuje za pomoc:-D

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Pewnie, że da sie odzyskać
    Jest nawet sporo darmowych programów do odzyskiwania plików (wygoogluj sobie, nazw nie pamiętam).

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •