Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126

Wątek: [battle] kucza21 vs allgsm

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ja bym raczej napisał że oba zestawy są dość kiepskie, nie głosowałem, bo nie bardzo miałem na co, ale ja to truskawki cukrem...
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  2. #122
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Zdjęcia Kuczy podobają mi się, 3 najbardziej - tak czy siak Kucza podjął próbę pokazania kobiety. Zdjęcia All'a pokazują, co można zrobić kobiecie - są bardzo smutne.
    Sorry All.

  3. #123
    Thermo
    Guest

    Domyślnie

    A ja napiszę tak, podusił bym Was własnymi paluchami.
    To ja tu naoglądałem się różnych fotek na forum, naczytałem teorii, a nowy jestem więc nieświadomy, zmarnowałem dwa tygodnie by choć przybliżyć się robiąc zdjęcia nową lustrzanką do jakości , światła itd. w skrócie tego co pokazujecie na fotkach, szczególnie portrety a tu co?, Kucza mnie oświecił wstawiając te dwa zdjęcia na początku. PS-em bawię się od jakiegoś czasu ale nie przypuszczałem, że Wy takie cuda z byle jakich oryginałów robicie. No tak to ja też umiem.

    A tak na poważnie, moja ocena.
    Nie jestem zawodowcem i zdjęcia odbieram z poziomu amatora, konsumenta, przechodnia. I zdecydowanie jestem zawiedziony tym co obaj pokazaliście, dlaczego?
    Od strony technicznej zero uwag, no zdecydowanie nauki chcę u Was pobierać lecz od strony emocjonalne, klapa. Sztywne postacie, nic z naturalnego wdzięku i w dodatku sztuczne nienaturalne pozy, no może poza nr3 Kuczy to pod światło.
    Zrobiliście sesję na siłę i to widać. W dodatku ta plastikowa gładkość.
    Albo nie mieliście zupełnie pomysłu na te foty albo robiliście je na siłę, na odczep i efekty wyszły fatalne. Przepraszam Was za taką krytyczną wypowiedź ale lepsze zdjęcia to ja na działce z FZ-18 robiłem.
    All napisał, że chodziło o pokazanie kobiety przy odpowiednim operowaniu światła, All sorry a gdzie pomysł na to światło no i gdzie ta sztuka wydobywania piękna i ulotnych chwil o których tyle tu się pisze na forum. I to Wam zawodowcom coś takiego się przytrafia?
    Czekam na kolejny pojedynek, może będzie lepiej.
    Mam nadzieję, że nikt za te słowa mnie nie przeklnie i nie dostanę bana.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Thermo ; 12-03-2009 o 23:04

  4. #124
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Thermo Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nikt za te słowa mnie nie przeklnie i nie dostanę bana.
    Cóż.. Ja Cię nie przeklnę, bynajmniej nie teraz, ale skąd wziąłes info, że oni są zawodowcami..? Czy to taka metafora, ktorej nie zrozumiałem..?:-)

    Pozdrawiam
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  5. #125
    Thermo
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    Cóż.. ale skąd wziąłes info, że oni są zawodowcami..? Czy to taka metafora, ktorej nie zrozumiałem..?:-)

    Pozdrawiam
    Tak to metafora i bardzo bym chciał posiadać takie umiejętności jak oni.

  6. #126
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    No i co all posyłamy?

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •