Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [BATTLE] Jakub_Luchowski vs djcargo ;)

  1. #11
    Początki nałogu Awatar djcargo
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    353

    Domyślnie

    Jako że zostałem zaproszony do Battl'a, piszę:

    Po pierwsze: nieładnie tak cytować, by wyszło na Twoje. Wyciągając pojedyńcze zdania można różne rzeczy wmawiać. W wątku Kicz Projekt napisałem:
    Cytat Zamieszczone przez djcargo
    Niech mi pan wytłumaczy jak można zrobić zdjęcie, by młodzi byli aż biali od lampy błyskowej a to co za nimi tonęło w czerni??? Przepraszam - ja kompaktem za 300 zł zrobiłbym porównywalne zdjęcia, jeśli nie lepsze...
    Pisałem w szczególności o tym zdjęciu:

    I nadal uważam, że zrobiłbym lepsze kompaktem za 300 zł. Nadarzy się taka okazja, to zrobię i pokażę.

    Sam zresztą kilka postów niżej napisałeś:
    Cytat Zamieszczone przez Jakub_Luchowski
    Dziękuję również za konstruktywną krytykę, przyznaję racje, że jest tam "pare arcydzieł" (z lat 1989-1999, trzymane raczej z sentymentu)
    Po drugie:
    Dzisiaj piszesz:
    Cytat Zamieszczone przez Jakub_Luchowski
    Sugeruję zwrócić uwagę, że żadna lampa w tzw "małpach"/ "kompaktach" nie była by w stanie doświetlić słońca i ewentualne sugestie, że było zaćmione ( chyba w 1998r; jak dobrze pamiętam, ale proszę mnie poprawić, jeśli się mylę ) nie zmienia tego faktu.
    Jakub, za przeproszeniem, mało mnie obchodzi, że kompaktem nie zrobi się takiego zdjęcia!!! Pisałem o zdjęciu ślubnym w kościele, gdzie z założenia zwykle NIE ŚWIECI SŁOŃCE!!! Przepraszam za duże litery, ale denerwuje mnie takie pisanie. Zaraz się okaże, że każesz mi robić kompaktem zdjęcia stacji kosmicznej ISS...

    Po trzecie:
    Nie przeczytałeś regulaminu Battli na tym forum. Jako wyzywający na pojedynek rzucasz temat, a zdjęcia wysyłamy na specjalnie przygotowanego maila, a nie umieszczamy tutaj.
    Poza tym, nie mi o tym decydować, ale bardziej wygodnie by było gdybyś wyzwał nas wszystkich na jeden pojedynek, a nie każdego z osobna, ale to już moje zdanie.

    Po czwarte: Czemu tylko gushman'a, obywatelagc i mnie wezwałeś do pojedynku? Myślę, że MacGyver, analogforever i basala też chętnie się zmierzą

    Po piąte: Jestem gotów do battla, ale na jakich zasadach w takim razie?
    Regulamin pkt 8.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basala Zobacz posta
    Wats0nie, jesteś moim fanem!
    Ktoś tu pomylil chyba fana z idolem..8)

    Cytat Zamieszczone przez djcargo Zobacz posta
    Po trzecie:
    Nie przeczytałeś regulaminu Battli na tym forum. Jako wyzywający na pojedynek rzucasz temat, a zdjęcia wysyłamy na specjalnie przygotowanego maila, a nie umieszczamy tutaj.
    Poza tym, nie mi o tym decydować, ale bardziej wygodnie by było gdybyś wyzwał nas wszystkich na jeden pojedynek, a nie każdego z osobna, ale to już moje zdanie.
    Też się nad tym zastanawiałem.. Przegladam forum; Jakub Luchowski:
    I Battle, II battle, III battle, cholera, o co chodzi, myśle..:grin:

    Swoją drogą za taką wpadkę z regulaminem i rozwianiem battle'a na trzy fronty najlepszą pointą jest komantarz Wats0na:grin:

    PS: Także jestem ciekaw wyników..:wink:
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djcargo Zobacz posta
    Poza tym, nie mi o tym decydować, ale bardziej wygodnie by było gdybyś wyzwał nas wszystkich na jeden pojedynek, a nie każdego z osobna, ale to już moje zdanie.

    Po czwarte: Czemu tylko gushman'a, obywatelagc i mnie wezwałeś do pojedynku? Myślę, że MacGyver, analogforever i basala też chętnie się zmierzą
    [BATTLE] Jakub_Luchowski vs. reszta świata :-P
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    Ktoś tu pomylil chyba fana z idolem..8)
    Racja!

    Wats0nie, jestem Twoim idolem! :-D
    Ostatnio edytowane przez basala ; 20-11-2008 o 22:33 Powód: Automerged Doublepost

  4. #14
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basala Zobacz posta
    Wats0nie, jestem Twoim idolem! :-D
    Buahaha, to już rozłożyło mnie na łopatki.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

  5. #15
    Dopiero zaczyna Awatar Jakub_Luchowski
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    podkarpackie/ świętokrzyskie, mazowieckie...
    Wiek
    48
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cętnie bym poczytał, tym bardziej " z Wami "podyskutował" ale;
    Z powodu nie zastosowania się do zasad regulaminu [Battle], oraz
    Cytat Zamieszczone przez Jakub_Luchowski Zobacz posta
    "lepiej nie mówić nic, niż mówić o niczym" nie pamiętam Autora.
    Z przykrością kończę więc wyzwanie.

    PS. Co nie oznacza, że jednak ta chwila nie nadejdzie, ale uprasza się o uzbrojenie w cierpliwość, bo osobiście wolę raczej pofocić ;]
    Pozdrawiając, żegnam

  6. #16
    Początki nałogu Awatar djcargo
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    353

    Domyślnie

    Rozumiem, że wygrałem???
    Regulamin pkt 8.

  7. #17
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djcargo Zobacz posta
    Rozumiem, że wygrałem???
    Tak, nagrodę prześlemy pocztą. :-D

  8. #18
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    No to zamykamy.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •