Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Fotografia miesiąca - Listopad 2008 - WYNIKI!!!

  1. #21
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Musielibyśmy wprowadzić obowiązek podsyłania RAWów, by w exifie RAWa sprawdzić kiedy wykonane. (...)
    Ale może lepiej postawić na zwykłą uczciwość?? A do tego doprecyzować regulamin.

  2. #22
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez comatus Zobacz posta
    Ale może lepiej postawić na zwykłą uczciwość?? A do tego doprecyzować regulamin.
    Ja myślę, że gdyby doprecyzować regulamin, to śmiało możemy się zdać na koleżeńską rzetelność i nie wygłupiać się z wysyłaniem rawów, które zresztą też nie wszyscy i nie zawsze produkują.
    Dopóki jednak regulamin nie precyzuje - faktycznie zdjęciem listopada może zostać dziewczyna na plaży, w czym zresztą nie widzą problemu - to ma być zdjęcie listopadowe, a nie temat "listopad".
    W każdym razie jestem za szeroką interepretacją - zdjęcie listopada to zdjęcie nadesłane w listopadzie - nie stwarza powodów do rozstrząsania, kiedy zostało zrobione.

  3. #23

    Domyślnie

    czy tutaj podobnie jak w Battle mają być zdjęcia nigdzie nie publikowane?

  4. #24

    Domyślnie

    Wedlug regulaminu tak. Też nad tym ubolewam :P

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malinowski Zobacz posta
    Wedlug regulaminu tak. Też nad tym ubolewam :P
    co jest totalnie bez sensu bo mało kto trzyma swoje najlepsze shoty na dysku nie pokazując ich nigdzie tylko po to żeby wystawić na CB w FT.

  6. #26

    Domyślnie

    Znaczy z drugiej strony zapis regulaminu ma sens bo teoretycznie uniemożliwia identyfikację autora. Ale z drugiej strony kto chce wszytkie strony w stopkach przeglądać i porównywać zdjęcia. Jeśli mogłbym cos zaproponowac to może ograniczyć zakaz nadsyłania zdjęć publikowanych do tych kóre są tylko zaprezentowane na CB. Podanie linka lub miniaturki na forum uniemożliwiałoby zgłaszanie tego zdjęcia do FotMiesiąca. Ale publikacja na swojej stronie lub innej juz nie. To taka moja luźna propozycja.

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Zrobi sie z tego konkurs na to kto robi lepsze zdjecia. Imo bez sensu, bo wysle ktos dobry zdjecie co miesiac i wygra 12 razy.
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  8. #28
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Oczywiście mogę wpisać do regulaminu że zdjęcia powinny pochodzić z danego miesiąca, ale wówczas trzeba będzie przesunąć termin nadsyłania na trzeci - piąty dzień miesiąca następnego. Mogę też dopisać że jest mile widziane aby zdjęcia nie były starsze i tyle :-)

    P.S. Mam już 16-tu kandydatów na zdjęcie listopada, zostały 22 godziny.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #29
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Cieszyn / Turyn
    Posty
    116

    Domyślnie

    Dla mnie wprowadzanie obostrzeń na czas wykonania zdjęcia mija się z celem. Jak już ktoś wcześniej napisał nie chodzi tu o zdjęcie w temacie np. "listopad", tylko o wybór zdjęcia, które podoba się użytkownikom w danym miesiącu najbardziej.
    Pozdrawiam

  10. #30
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andres Zobacz posta
    co jest totalnie bez sensu bo mało kto trzyma swoje najlepsze shoty na dysku nie pokazując ich nigdzie tylko po to żeby wystawić na CB w FT.
    Zakładając że:
    - ten konkurs to nie nowość, trwa parę miesięcy, jesteś świadomy że takowy istnieje
    - wysyłamy zdjęcia robione tylko w danym miesiącu

    To co za problem widząc swoje bardzo dobre zdjęcie wstrzymać się z jego publikacją, wysłać na konkurs i dopiero po opublikowaniu wyników opublikować u siebie?

    Stanie się tragedia jakaś że to Twoje tak bardzo dobre zdjęcie zostanie opublikowane miesiąc później?

    Znasz powiedzenie "cierpliwość jest cnotą" ?

    Tak to bywa w przypadku konkursów - albo Ci zależy na wzięciu udziału i wygraniu konkursu albo Ci zależy na pochwaleniu się fotką jak najszybciej .

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •