Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Fotografia miesiąca - Listopad 2008 - WYNIKI!!!

  1. #11
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Liczy się termin nadesłania. Regulamin nie określa czasu wykonywania.
    To pięknie . Do tego momentu byłem przekonany, że foty mają być wykonane w danym miesiącu bieżącego roku i tylko takie . W regulaminie nic się nie zmieniło ? Jak go teraz czytam to odnoszę wrażenie, że pisało aby zdjęcia były "świeże".

    W sumie to jeszcze lepiej ale fajnym utrudnieniem było by zamieszczanie fot z danego miesiąca .

    Pozdrawiam i dzięki Ewa za pytanie :-D.

  2. #12
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    W sumie to jeszcze lepiej ale fajnym utrudnieniem było by zamieszczanie fot z danego miesiąca .
    Nigdy nie było takiego zapisu. Data wykonania byłaby w zasadzie nie do sprawdzenia :-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #13
    Uzależniony Awatar Selena
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    503

    Domyślnie

    A gdzie miejsce na zwykłą ludzką uczciwość ?

    Sporo tego typu konkursów na innych forach odbywa się właśnie na takich zasadach i mnie do głowy by nie przyszło, żeby wysłać zdjęcie zrobione w innym terminie.

    Widocznie opacznie zrozumiałam, cytowany przeze mnie w poprzednim poście punkt regulaminu...

    A więc sięgamy do 'szuflad'...:wink:

  4. #14
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Selena Zobacz posta
    A gdzie miejsce na zwykłą ludzką uczciwość ?

    Sporo tego typu konkursów na innych forach odbywa się właśnie na takich zasadach i mnie do głowy by nie przyszło, żeby wysłać zdjęcie zrobione w innym terminie.

    Widocznie opacznie zrozumiałam, cytowany przeze mnie w poprzednim poście punkt regulaminu...

    A więc sięgamy do 'szuflad'...:wink:
    Uczciwość jest niemodna w tych czasach ;-) (na szczęście nie dla wszystkich).

    Zbyt dosłownie interpretowałem pierwszy punkt.

    "Wjazd do szuflad" = można zaszaleć :-D . Teraz już wiem skąd te skany ;-) (jednak mało już "kliszaków" w tych czasach).

  5. #15
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Selena Zobacz posta
    A gdzie miejsce na zwykłą ludzką uczciwość ?
    Sporo tego typu konkursów na innych forach odbywa się właśnie na takich zasadach i mnie do głowy by nie przyszło, żeby wysłać zdjęcie zrobione w innym terminie.
    Tobie nie, mnie też nie, jeśli tak by zostało zapisane w regulaminie, ale sprawdzić by tego nie było jak, a zdjęcie noszące wszelkie znamiona plagiatu w jednej z edycji pokazało że nie wszyscy szanują zsady fair-play :-) Teraz to już w zasadzie bez znaczenia, bo konkurs prowadzimy od kilku miesięcy więc kto chciał dać coś z szuflady to zdążył już to zrobić (z resztą nic w tym zdrożnego, bo w myśl regulaminu, wolno).
    Prywatnie nie jestem zwolennikiem takiego ograniczenia, jeśli ktoś zrobił ciekawe foto to czy wazne jest kiedy to miało miejsce ?
    Co do skanów to nie jest takie ewidentne, wielu forumowiczów wciąż fotografuje aparatami analogowymi (też używam, równolegle z cyfrą).
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  6. #16
    Uzależniony Awatar comatus
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Wybrzeże Pucyfiku
    Wiek
    40
    Posty
    725

    Domyślnie

    Tylko może wyjść, że zdjęciem lipca zostanie fotografia przedstawiająca bałwana (śniegowego) nad Bałtykiem

  7. #17
    Bywalec Awatar My Nick
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    219

    Domyślnie

    Zgadzam sie zdjęcie listopada zrobione w lipcu. Bezsens.
    Canon EOS 400D Canon 17-55 f2,8 IS USM Canon 70-200 f2,8

  8. #18
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Dla mnie nie jest to jasne. Może znaczyć "konkursem w danym miesiącu", "członków CB w danym miesiącu" i "fotografię w danym miesiącu". A gdy nie jest jasne - okolicznik "w danym miesiącu" odnosi się do podmiotu zdania, którym jest "fotografia miesiąca" jako konkurs. A więc - konkurs w danym miesiącu.
    Trzeba to sprecyzować.

  9. #19
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    ale sprawdzić by tego nie było jak
    Musielibyśmy wprowadzić obowiązek podsyłania RAWów, by w exifie RAWa sprawdzić kiedy wykonane. A wtedy ile pretensji by było "nie wyślę bo mi ukradniecie" . No i nie każdy umie duży plik wysłać, nie każdemu emailem przejdzie, nie każdy zna serwisy typu wyslijto.pl , sendspace.pl itp . Ja tego nie widzę, choć pewnie mocno bym się zdziwił w edycji listopadowej widząc w pełnym słońcu siatkówkę plażową na ten przykład .

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Ja, podobnie jak niektorzy, rozumialem ze wysyla sie zdjecie zrobione w danym miesiacu... no nic, to szuflady sie otworza
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •