Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: [kris200]...

  1. #1

    Domyślnie [kris200]...

    Witam. Przedstawię Wam parę zdjęć z pewnej imprezy w Teatrze Słowackiego w Krakowie. Zdjęcia zza kulis, więc teatru nie będzie widać (uprzedzam ewentualne pytania "gdzie ten teatr?" ).

    Na początek coś takiego:

    1.

    Oczywiście zapraszam do komentowania ;-)

  2. #2
    Początki nałogu Awatar djcargo
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    39
    Posty
    353

    Domyślnie

    Zdjęcie z charakterem, jednak aktorka moim zdaniem powinna być ciut bardziej podświetlona przez reflektor.
    Regulamin pkt 8.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez djcargo Zobacz posta
    Jednak aktorka moim zdaniem powinna być ciut bardziej podświetlona przez reflektor.
    Dzięki za opinię. Co do podświetlenia reflektorem, to niestety niektóre rzeczy są od nas niezależne

  4. #4

    Domyślnie

    Dołożę kolejne zdjęcie - może zwiększy zainteresowanie i opinie się jakieś pojawią

    2.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Chyba jednak za szeroko.
    Na świat spoglądam przez armatę...


  6. #6
    sXe
    Guest

    Domyślnie

    pierwsza fotka - fajny pomysl - ale niedoswietlone. Nastepnym razem daj panu na flache - napewno bedzie wiecej swiatla na scenie
    druga fotka - ja widze tylko czarny prostokat, a gdzies tam majaczy jakas glowa - i to chyba nie nie jest juz zza sceny - bo dlaczego oponent mial by siedziec i spiewac bokiem do widowni - ale moze sie myle.
    Ogolnie ujmujac - masz dobra miejscowke na robienie fotek, ale nie potrafisz tego wykozystac. Poczekaj na lepsze oswietlenie i do dziela, jesli mozesz stac za kulisami zapewne mozesz sie poszfedac po garderobie jesli wiesz co mam namysli
    pozdrawiam!

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny i opinię.

    @sXe - "oponent" siedzi bokiem do widowni - taki już jego styl. Dwa razy widziałem go w teatrze na występach i zawsze bokiem, chyba o odsłuchy chodzi lub o oświetlenie nut (stąd światło w górnym rogu), nie wiem nie znam się A co do miejscówki, niestety był to tylko jednorazowy wypad - dla własnej przyjemności bardziej i do spróbowania. Wejście z zaprzyjaźnionym aktorem na jubileusz zaprzyjaźnionej szkoły.

    Ale pokaże kolejne zdjęcie, może to przypadnie bardziej do gustu

    3.

    (zdjęcie robione z ręki na 200mm + 1/50s)

  8. #8

    Domyślnie

    Widzę, że zdjęcie nie wywołało żadnych emocji Bywa i tak

    Ale teraz dorzucę następne - tym razem już z przodu sceny. Bardzo proszę o komentarze zdjęć.

    Zapraszam Spektakl Uwiedzenie.

    4.

    5.

    6.

    7.

  9. #9

    Domyślnie

    Trochę odkopuje i trochę inny temat - niby nie teatr, a w pewnym sensie też teatr - koncert młodego zespołu Sharpi - teraz nie znany, ale jeszcze pewnie o nim usłyszymy...

    8.

    9.

    10. - sam nie wiem czy dobre takie połączenie z kominem w tle...

    11.

    Więcej na blogu

    Pozdrawiam!

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Całkiem spoko te zdjęcia z koncertu!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •