Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 291 do 296 z 296

Wątek: [kuzi4] Aż się łezka w oku kręci...samochodowo.

  1. #291
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    Pierwszy etap zakończony sukcesem. Szwy zdjęte, obyło się bez komplikacji. Wszystkie rany wewnętrzne goją się dobrze - USG pokazało tylko kilka krwiaków i obrzęk w granicach normy. Najgorzej jest z szyją - najcieńsza skóra oraz dość duże i głębokie cięcie dają razem największego krwiaka i dysfunkcję mięśni. Kwestia tygodnia i zaczynam etap drugi - rehabilitacja i przygotowanie do następnej operacji Jest dobrze i to w ogromnej mierze dzięki Wam!!! DZIĘKUJĘ!!!

  2. #292
    Bywalec Awatar BRS
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Gród Kraka
    Wiek
    41
    Posty
    116

    Domyślnie

    jak mowilem juz nie raz .... nie jojcz ! hehe
    a serio to najwazniejsze ze nic sie nie komplikuje i idzie wg planu
    wszystko bedzie dobrze i to najwazniejsze
    Zapraszam do oddania glosu na najlepsze zdjecie 2012 roku, bo kilka jest ciekawych
    http://www.canon-board.info/konkursy...oll-596-a.html

  3. #293
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    Borys, liczę na Ciebie w poniedziałek Dasz radę na 10.00 skoczyć na rozprawę?

  4. #294
    Bywalec Awatar yarson
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    152

    Domyślnie

    no i ?

  5. #295
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie

    No i 6 lat bezwzględnego więzienia. Niestety będą apelować więc jeszcze długa droga mnie czeka. Jak na polskie warunki kara surowa (groziło mu max 8 lat) i mam nadzieję, że Sąd Apelacyjuny utrzyma taki wyrok.

  6. #296
    Początki nałogu Awatar kuzi4
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Chrzanów
    Wiek
    48
    Posty
    411

    Domyślnie Odp: [kuzi4] Aż się łezka w oku kręci...samochodowo.

    Moi Drodzy, dzisiaj - to jest po 53 tygodniach od wypadku zapadł prawomocny wyrok w sprawie karnej przeciwko bandycie, który o mało nie zabił mojego syna i mnie... Sąd Odwoławczy utrzymał w mocy wyrok Sądu pierwszej instancji tzn. 6 lat więzienia (bez zawiasów). Czy jestem zadowolony? Z punktu widzenia mojej osoby nie bo jakby niwiele ten wyrok zmienia w moim życiu i nie ma żadnego wpływu na stan mojego zdrowia. Ale z punktu widzenia potencjalnych ofiar tego niedoszłego mordercy jestem bardzo zadowolony. Przez kilka lat nie będzie miał możliwości powtórzenia tego co zrobił. I na koniec dodam jeszcze, że Sąd podzielił stanowisko moje i prokuratora. W uzasadnieniu wyroku stoi, że sprawca wypadku działał z premedytacją, a wypadek spowodował celowo, z chęci zemsty za wcześniejsze wyprzedzenie go przeze mnie... Niestety nie udało się udowodnić, że chciał nas zabić. Tym samym zakończył się jeden z wielu etapów tego co dotyczy wypadku. Jeszcze wiele mnie czeka, a najważniejsze to powrót do zdrowia. W tej materii dzieje się wiele i są już małe sukcesy. Jak będę pracował tak ciężko jak do tej pory to wszystko będzie dobrze A, że będę pracował ciężko to będzie dobrze. Pozdrawiam Wszystkich. Marcin.

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •