Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157

Wątek: Jurek Owsiak - Chuligani z aparatami fotograficznymi

  1. #151
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Olesno
    Wiek
    38
    Posty
    125

    Domyślnie

    a to ok no nie, zdecydowanie Jurek nie nalezy do moich najblizszych znajomych, a szkoda, bo to swietny facet. ale znam go wystarczajaco dobrze, zeby w pewne rzeczy nie wierzyc, ale jednoczesnie nie robic z niego aniolka, bo ma facet charakter i nie da sobie w kasze dmuchac.
    Canon 30D, Canon 7D, Tokina 28-70/2.8, Tokina 80-200/2.8, Canon 70-200/2.8L ISUSM, Canon 50/1.8, Canon 18-55/3.5-5.6 IS, Nissin Di866 Mk 2
    moje zdjęcia na CB: koncertowe, portrety, nocne

  2. #152
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    Czy doczekamy się zdjęć fotografów w końcu? :C

  3. #153
    marmon
    Guest

    Domyślnie

    DO sprawy raczej nie dojdzie, bo Owsiak ugadał kogo się da tam gdzie trzeba. A co do zawodu paparazzi, to troszkę śmieszni jesteście, bo zawód zły, niemoralny itd, ale potem Wasze babcie, matki czy ciotki a często Wy sami chętnie sięgacie po gazety z artykułami opatrzonymi właśnie taki zdjęciami, a nie zwykłymi pozowankami z bankkietów. To byłoby na tyle.

  4. #154
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marmon Zobacz posta
    A co do zawodu paparazzi, to troszkę śmieszni jesteście, bo zawód zły, niemoralny itd, ale potem Wasze babcie, matki czy ciotki a często Wy sami chętnie sięgacie po gazety z artykułami opatrzonymi właśnie taki zdjęciami, a nie zwykłymi pozowankami z bankkietów. To byłoby na tyle.
    Pisz za siebie - proszę 8).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #155
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marmon Zobacz posta
    A co do zawodu paparazzi, to troszkę śmieszni jesteście, bo zawód zły, niemoralny itd, ale potem Wasze babcie, matki czy ciotki a często Wy sami chętnie sięgacie po gazety z artykułami opatrzonymi właśnie taki zdjęciami, a nie zwykłymi pozowankami z bankkietów. To byłoby na tyle.
    widocznie ty to czytasz i oglądasz - ja nie

    A co do zawodu (moim zdaniem wątpliwego) paparazzi to:
    1. ciekawe co oni by robili gdyby jakaś ........ ciągle za nimi łaziła i w każdej chwili chciała im zrobić zdjęcia
    2. nie lubię ludzi, dla których cudze nieszczęście jest powodem do zadowolenia
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  6. #156
    Pełne uzależnienie Awatar paweleverest
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    50
    Posty
    1 138

    Domyślnie

    Szkoda że nie byłem na miejscu Owsiaka bo te złamasy musiały by wzywać proktologa w celu usuniecia tego 70-200.

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marmon Zobacz posta
    DO sprawy raczej nie dojdzie, bo Owsiak ugadał kogo się da tam gdzie trzeba.
    To chyba przełożonych tych fotografów ugadał, bo w przeciwnym razie po prostu sprawa trafia do sądu i Owsiak nic by nie miał do ugadania.
    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •