Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: [yerzu] - morawy i rytro

  1. #11

    Domyślnie

    4 naprawdę ekstra! Brawo! Dawaj więcej jak masz

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Bardzo ładne.

    3- w innym klimacie (niedoceniona tu trochę) kojarzy mi się z "Strukturami" Pierścińskiego.

    O pozostałych nic nie powiem odkrywczego - po prostu subtelne światło, dobrze wszystko złapane i efekt znakomity. Siedzi w tym jakiś postprocessing jeszcze, czy głównie odpowiedni moment?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #13

    Domyślnie

    Dzieki Na pewno będzie więcej tyle że już raczej nie z Bobrovnika - ten temat raczej te 6 fotek wyczerpało.

    3 - dokładnie taka miała być jest w 100 % inspirowana kielecka szkołą + zamysł malowania węglem. Kiedyś miałem zaszczyt uczestniczyć w wykładzie Pana Pawła i nie da się ukryć spory ślad na moim postrzeganiu on pozostawił.

    Co do PP oczywiście że jest : wszystkie foty były robione pod światło - czyli były mało kontrastowe - w LR obniżałem black/shadow a podciągałem light/highlight to chyba wszystko co do PP - moze jeszcze czasem WB poprawiłem co by było jak należy. W PS zmniejszone i wyostrzone do web. Reszta to na prawdę przepiekne poranne światło na które czekałem 4 dni
    Ostatnio edytowane przez yerzu ; 02-11-2008 o 02:11

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yerzu Zobacz posta
    Dzieki
    3 - dokładnie taka miała być jest w 100 % inspirowana kielecka szkołą + zamysł malowania węglem. Kiedyś miałem zaszczyt uczestniczyć w wykładzie Pana Pawła i nie da się ukryć spory ślad na moim postrzeganiu on pozostawił.
    Czyżby kolega z kielc? też kiedyś uczestniczyłem w takim cyklu wykładów i faktycznie p. Paweł bardzo potrafi człowiekowi oczy otworzyć..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #15

    Domyślnie

    Nie jestem z Kielc. Brałem udział w plenerze na który był zaproszony p. Paweł i tam prowadził wykład.

  6. #16
    Camaxtli85
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yerzu Zobacz posta
    To moje podstawowe szkło pejzażowe. Nie używam w ogóle szerokiego kąta do focenia krajobrazu. 2 jest zrobiona na 210 mm pozostałe na 400mm
    oryginalne podejście, bardzo niestereotypowe, kiedy pejzażyści odkładają na 10-24, okazuje się, że można robić na długich ogniskowych... ciekawy set!

  7. #17
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Yerzu! Bardzo ładne pejzaże! Wszystkie mi się niesłychanie podobają, uwielbiam takie świetliste czarodziejstwa! Zajrzyj tu: http://m.sacha.comitto.eu/ - masz kumpla w tym temacie - ucieszysz się

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Radom
    Wiek
    53
    Posty
    177

    Domyślnie

    Siemka Yerzu
    Moją opinie na temat tych zdjęć to dobrze znasz a zdjęcia Marcina Sachy są dobrze znane i Yerzu zapewnie już dawno je przestudiował... bo Sacha to stary kumpel plenerowy
    pozdrowionka

  9. #19
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Aaaa... jaki ten świat mały!

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Krajobrazy robione tele nie sa zbyt czeste Ale mnie sie podoba, tylko #3 mi jakos nie podchodzi Najlepsze imo 1,5,6
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •