Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Tajemniczy kod.

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tezet-gdynia Zobacz posta
    Ludzie kombinowali z kameriami ktore udostepnialy nagrywanie w "podczerwieni" i to zdaje egzamin gdy material jest mokry
    gdy materiał jest mokry, to nie trzeba żadnej podczerwieni :-)

    hint: Miss Mokrego Podkoszulka
    http://images.google.pl/images?hl=pl...-8&sa=N&tab=wi
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  2. #12
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Kod to '1g0t5m@11d1ck@nd1w@nn@533s0m3n@k3dp0055y', tyle że trzeba go wpisać kilka razy. A o urządzeniu można poczytać tu:
    http://www.google.ch/search?q=airport+device+naked
    Szanowny Muflonie !
    Próbowałem wprowadzić kod podany przez Ciebie, ale nasze zwykłe aparaty nie posiadają takich funkcji, jak Twój. Bo gdzie znależdz litery alfabetu, czy znak @ ???
    Nie ma najmniejszego sensu, porównywać aparatu dla "zwykłych" konsumentów, a aparatu wojskowego, który posiadasz. Nie wmówisz mi, że zwykłym aparatem można robić tak wspaniałe zdjęcia sprzętu latającego. Wiem, że obowiązuje Ciebie tajemnica wojskowa. Ze skąpych informacji, które docierają do ogółu, wiem, że tego typu aparaty posiadają, wbudowany komputer, który wyświetla parametry lotu samolotów, a nawet tratektorię rakiet. Że nie wspomnę o takich funkcjach jak...GPS, CB, radiostacja, noktowizor aktywny, komórka, a także urządzenie do strzelania pociskami bezłuskowymi kalibru 3.56. Oczywiście takich dodatkowych funkcji jest zdecydowanie więcej, o których my zwykli "pstrykacze" nie mamy nawet pojęcia.

  3. #13
    jmarciniak
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    urządzenie do strzelania pociskami bezłuskowymi kalibru 3.56.
    normalnie jestes boski

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    wiem, że tego typu aparaty posiadają, wbudowany komputer, który wyświetla parametry lotu samolotów, a nawet tratektorię rakiet. Że nie wspomnę o takich funkcjach jak.. (...)
    To wszystko było w starej wersji MkI. Ja mam MkII w którym wszystkie te funkcje zostały zastąpione jedną: sprowadzeniem dowolnego obiektu latającego na odległość pełnego kadru @200mm I zatrzymaniem go w miejscu, względnie poruszeniem (panning) z funkcją korekcji szybkości samolotu względem drgań obiektywu

    A tak serio: spójrzcie w to zapytanie, które wkleiłem. Naprawdę da się zobaczyć te przysłowiowe "gołe cyce" bez zdejmowania ciuszków I nawet aktualnie jest na ten temat raban w (angielskiej) prasie, bo efekty działania zabawki przerosły oczekiwania konstruktorów

  5. #15
    Uzależniony Awatar XLesio
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Kingsajz - Miasto krasnoludków
    Wiek
    43
    Posty
    515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    względnie poruszeniem (panning) z funkcją korekcji szybkości samolotu względem drgań obiektywu
    Znaczy że ja dobrze rozumiem? Masz w swoim pudełku opcję IS obiektu w locie?
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
    EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
    C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    130

    Domyślnie

    Z tymi "iksami" nieodparcie kojarzy mi się Archiwum X, gdzie najwyraźniej niektórzy zaglądają :-)

  7. #17

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    a Pani z ochrony wybiera sobie po przejściu przez bramkę co lepszych na rewizję osobistą
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  9. #19
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    214

    Domyślnie

    Aktywacja tej funkcji następuje po wypowiedzeniu (nie wpisaniu) kodu wszystkich kodów, nazwy wszystkich nazw, imienie wszystkich imion, czyli :" Krzysiek Jarzyna ze Szczecina". Imię "Szefa Wszystkich Szefów" zrzuca okrycie z każdego. U moich psów, na przykład, przyśpiesza zrzucanie sierści. Nie zrzuca całkiem, bo psy małokumate są i nieedukowane, ale działa.
    Tylko Canon. Po 30 latach uzbierało się tego sporo

  10. #20
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Kod to '1g0t5m@11d1ck@nd1w@nn@533s0m3n@k3dp0055y', tyle że trzeba go wpisać kilka razy. A o urządzeniu można poczytać tu:
    http://www.google.ch/search?q=airport+device+naked


    Hah, Muflon, niezły kod dałeś - nie mów tylko, że "masz małego" i chcesz zobaczyć "kilka gołych ..."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •