Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Tajemniczy kod.

  1. #1
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie Tajemniczy kod.

    Będąc dzisiaj w naszej pięknej galerii słupskiej, na stoisku z aparatami fotograficznymi, mimochodem usłyszałem rozmowę dwóch panów narodowości japońskiej
    lub koreańskiej /uroda tych nacji, a także język, dla Europejczyków są nierozróżnialne/. Otóż, gdy prowadzili rozmowę w języku angielskim, zrozumiałem,
    że w najnowszym aparacie cyfrowym, który jest już w sprzedaży, istnieje funkcja, utrzymywana w najgłębszej tajemnicy, którą uaktywnia się, naciskając
    kombinację klawiszy, w odpowiedniej kolejności. Uaktywnienie tej funkcji powoduje, że robiąc zdjęcia osób...wychodzą one na zdjęciu bez ubrania. Wbrew
    pozorom, ten przydatny gadżet miałby większe praktyczne zastosowanie dla pań, niż dla panów.
    Pani, przebywając np. w pubie, lub na imprezie, mogła by w sposób dyskretny fotografować mężczyzn, którzy jej się podobają. Jak wiadomo, to panie wybierają,
    a nam facetom /zdecydowanie mniej rozgarniętym od pań/ wydaje się, że jest odwrotnie.
    Po wyświetleniu takiego zdjęcia na monitorku, mogło by się okazać, że obiekt wcześniejszych westchnień, i fantazji, bez ubrania
    nie jest już tak bardzo atrakcyjny.
    Wytężyłem słuch do granic możliwości, aby usłyszeć, jaki to model aparatu, i kombinacja klawiszy powoduje ten kapitalny efekt. Niestety dżentelmeni ci,
    z niewiadomych powodów, przeszli na język japoński, lub koreański.
    Wyłowiłem tylko z ich "szczekania" wyraz Canon i coś XXX.
    Po powrocie do domu, zacząłem w internecie, na googlach szukać informacji na ten temat. Znalazłem skąpą informację, że rosyjska hakerka o nicku "Kurica"
    złamała tajny kod tej funkcji i "wrzuciła do internetu".
    Rząd japoński, na czele z premieram Taro Asoostro zaprotestował u Prezydenta Miedwiediewa. On nie chcąc dopuścić do skandalu międzynarodowego, postanowił
    zablokować a następnie usunąć tę stronę z rosyjskich serwerów.
    I tu prośba do Was. Może, przed blokadą tej strony, udało się komuś zapisać ten kod ???.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Kod to '1g0t5m@11d1ck@nd1w@nn@533s0m3n@k3dp0055y', tyle że trzeba go wpisać kilka razy. A o urządzeniu można poczytać tu:
    http://www.google.ch/search?q=airport+device+naked

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    130

    Domyślnie

    Twój uśmieszek ze zdjęcia w profilu, muflon, interprtuję jako komentarz do zaprezentowanego powyżej kodu...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamiski Zobacz posta
    Twój uśmieszek ze zdjęcia w profilu, muflon, interprtuję jako komentarz do zaprezentowanego powyżej kodu...
    Niepotrzebnie... Wypróbowałem..... i działa !!! Czad !
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    276

    Domyślnie

    Niejaki Francisko Goya znał podobny sposób bez zerojedynkowych kombinacji, czego dowodem "Maja ubrana" i "Maja naga"...
    Zwolennik ekumenizmu sprzętowego

  6. #6
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    A może to Kod Da Vinci 8)?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 28-10-2008 o 00:34
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    ej tam nie znacie się. Graliście kiedyś w Mortal Combat 2? Tutaj sprawa wygląda podobnie. Po serii zdjęć trzeba w przeciągu 5 sekund wykonać 'fatality' Wszystko zależy od tego jaki model canona macie (uważajcie bo przy złej kombinacji osoby z waszych zdjęć mogą zmienić się w bobasy!)
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  8. #8
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    hehe no fakt tez się usmialam jak przeczytalam ale wiecie co...jak pokazalam to mojemu chlopakowi to powiedzial ze gdzies czytal rzeczywiscie o tym ze chinole pracują nad czyms takim...ale oczywiscie nie w aparatach produkcji seryjnej
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie

    Wiecie, tak ogolnie rzecz biorac to lampa na aparat ktora emitowala by odpowiedniej dlugosci fale + matryca czula na ta fale i material staje sie przezroczysty Ludzie kombinowali z kameriami ktore udostepnialy nagrywanie w "podczerwieni" i to zdaje egzamin gdy material jest mokry

  10. #10
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2marekm Zobacz posta
    (...) wyraz Canon i coś XXX. (...)
    XXX w tym wszystkim jest najistotniejsze...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •