Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: [Fotograf1995] Trochę tego i tamtego

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Do pierwszych 3 idealnie nadaje się podpis z pierwszego, ostatnie niezłe, jak nie Twoje.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    30
    Posty
    442

    Domyślnie

    No ostatnie jest świetne, moim zdaniem. Jak zrobiłeś te cienie? Wygląda naprawdę przekonująco.

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    http://psd.tutsplus.com/tutorials/ph...-in-photoshop/

    I wszystko jasne. Wiedziałem że nie jego. Chłopie, młody wiek nie usprawiedliwia kradzieży, wywal to zdjęcie czym prędzej z CB bo możesz mieć kłopoty.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Ależ to zdjęcie nie jest identyczne z tym z tutka. Popatrz na nieudolny blur i zupełnie inne cienie. Widać, że jednak sam coś robił, co oczywiscie nie usprawiedliwia kradzieży.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Fakt, minimalnie się różnią. Fotograf1995, jak chcesz się pochwalić że przeszedłeś jakiegoś tutka z internetu to podawaj przy okazji źródło bo inaczej raz że serwujesz oszustwo bo w tej pracy nic Twojego nie ma, dwa, tak jest uczciwie względem autora tutoriala.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar airhead
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 495

    Domyślnie

    co to ma być?
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

  7. #47
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    co to ma być?
    Abstrakcja, zgodnie z nazwą podforum .

  8. #48
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie

    Sorry, tak oczywiście praca jest z tutka, nie wiedziałem, że powinienem to podać. Mimo wszystko tutek nie należał do najłatwiejszych i dużo nad nim pracowałem.
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •