Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: [Fotograf1995] Trochę tego i tamtego

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Czepiacie się - chłopak ma 14 lat i jak na taki wiek robi ciekawe rzeczy. Ale faktycznie na tym forum skoncentrować mógłby się raczej na pracach w stylu jedynki, rendery i malunki typu 2 i 3 to raczej już na inne forum.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    No to podzielmy galerie wiekowo, jeżeli to ma być kryterium, na razie wstawianie gniotów ciężko uzasadnić młodym wiekiem.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Generalnie wypowiadasz się dość ostro jak na osobę która w swoich wątkach ma prace na podobnym poziomie.

    Skoro już się tak niestety przyjęło że publikuje się tu także zdjęcia typowo amatorskie to przy ich ocenie i komentowaniu dobrze brać pod uwagę doświadczenie autora, nieporozumieniem jest krytykowanie amatora za nieprofesjonalny poziom, nie lepiej konstruktywnie mu doradzić? Jeśli wszystkich traktowało by się tu równo jak profesjonalistów to w 70% wątków można by napisać jedynie "idź sobie z tymi gniotami na inne forum".
    Ostatnio edytowane przez wojkij ; 17-02-2009 o 15:27

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    To przeczytaj, mądralo, mój pierwszy post w tym wątku. I nie, nie mam w swoich wątkach prac na podobnym poziomie, a miejscem na takie komentarze są właśnie tamte wątki.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Odnoszę się do twojej ostatniej wypowiedzi, wcześniejsza była okej.

    Co do drugiego zdania - kwestia subiektywnej oceny.

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Nie ma sensu po raz drugi doradzać tego samego, skoro autor nic sobie z takich rad nie robi. Ocena zawsze jest subiektywna, ale próba dyskredytacji adwersarza przez nic nie wnoszącą do tematu krytykę jego prac, jest raz, płytka i niegrzeczna, dwa, świadczy o braku konkretnych argumentów. Gdybym ja zrobił to samo i zaczął wytykać błędy w Twoich pracach, dyskusja zmieniła by się w pyskówkę, niemiłą i nie na temat.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Jeśli stwierdzasz że nie ma sensu silić się na dobrą rade to po prostu zamknij kartę. Na pewno nie ma sensu w czyimś wątku rzucać "gniotami", to także raczej do niczego dobrego nie prowadzi. Jeśli już komentować to albo konstruktywnie albo w ogóle.

    A wspomnienie o Twoich wątkach miało Ci pokazać że każdy ma gorsze zdjęcia ale to nie powód by kogoś z miejsca wysyłać w diabły, to nie world press photo tylko amatorskie forum.
    Ostatnio edytowane przez wojkij ; 17-02-2009 o 15:51

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ostre, ale szczere. Konstruktywny komentarz był, przyszła pora na mniej konstruktywny, bardziej dosadny. Każdemu mogą się zdarzyć gorsze momenty, niestety w tej galerii widać tylko takie.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  9. #29
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Posty sobie nabijasz?
    Naprawdę uważasz że mam taką potrzebę?

    Spójrz na link 'moderator' w moim podpisie - punkt 1.
    Tylko najpierw znajdź poczucie humoru... pewnie Ci wypadło i się szlaja gdzieś pod biurkiem .

    Odnośnie prac, też nie rozumiem co robią na tym forum. Nie wiem jak Vitez mógł tego nie zauważyć ale galeria w prawdzie jest w dziale "Fotomontaż / Efekty graficzne / Abstrakcja", jednak ta z kolei galeria jest w dziale "Nasze fotografie". Jaki jest więc sens wstawiania czegoś co z fotografią nie ma nic wspólnego? I to na takim marnym poziomie?
    A co tu rozumieć? Dla Ciebie nic wspólnego nie ma, ale jednak Administrator forum stwierdził że jakiś to sens ma. Czyli nie ma sensu z tym walczyć bo albo to zaakceptujesz, albo olejesz, albo zmienisz forum...
    Nie ma sensu się frustrować .

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Naprawdę uważasz że mam taką potrzebę?
    Niektórzy to bez emotki żarcika nie zauważą.

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Spójrz na link 'moderator' w moim podpisie - punkt 1.
    Tylko najpierw znajdź poczucie humoru... pewnie Ci wypadło i się szlaja gdzieś pod biurkiem .
    Taaa. Śmiała propozycja jak na kogoś kto sam ma problem z zakumaniem dowcipu.

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    A co tu rozumieć? Dla Ciebie nic wspólnego nie ma, ale jednak Administrator forum stwierdził że jakiś to sens ma. Czyli nie ma sensu z tym walczyć bo albo to zaakceptujesz, albo olejesz, albo zmienisz forum...
    Nie ma sensu się frustrować .
    Zdaje się że przypisujesz mi intencje których nie ma. Z nikim i niczym nie walczę, i mam naprawdę głęboko czy takie wątki będą powstawać czy nie. Odniosłem się tylko do Twojego pytania, cytuję, "Ale...zauważyłeś nazwę podforum w którym ta galeria się znajduje?" które sugeruje że skoro podforum nazywa się "Fotomontaż / Efekty graficzne / Abstrakcja" to prace w nim zamieszczane nie muszą mieć nic wspólnego z fotografią, co jest błędnym założeniem. A te nieśmiałe sugestie na temat zmiany forum świadczą, owszem, o frustracji, ale raczej nie mojej. Podsumowując, Twoje sugestie, jakoby dyskusja się tutaj tocząca, ma cokolwiek wspólnego z jakąkolwiek walką, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a tylko niepotrzebnie podgrzewa atmosferę. Wydawało mi się że moderator raczej powinien takową studzić, ale, patrząc na Twoje wyczyny na CB wnioskuję, że Ty widzisz to raczej odwrotnie.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •