Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: [Fotograf1995] Trochę tego i tamtego

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    71

    Domyślnie

    Moim zdaniem chcesz umieć wszystkie techniki i nie nauczysz się nic.
    Też kiedyś myslałem podobnie.
    Proponuję zdecydować się na jakiś styl i trzymać sie tego -będą na pewno lepsze efekty-uwierz mi!
    450D,EF-S 17-55 IS USM,EF-S 18-55 IS,EF 28-135 IS USM

  2. #12
    sXe
    Guest

    Domyślnie

    pierwsze i ostatnie - uzyles tych samych zielonych mazioli (gorny prawy rog na pierwszym i ten zam motyw na ostatnim: prawy dolny rog - przetransformowales kilka innych przypadkowych klikniec i niby cos innego ale dalej kicha)
    2. jesli to Twoj syn, albo ktos z rodziny - to wybacz ale przesadziles - no ale pewnie jakas kapela deathmetal/grindcore zpewnoscia by to kupila na tlo pod textami (bo na oprawke sie nienadaje)
    4. jedynie na to patrzylo sie dosc przyjemnie, ale tylko przez moment.
    experymentuj dalej - nale jak pisze przedmowca ukierunkuij sie na jakis styl, bedzie Ci latwiej ogarnac tutoriale jakie sa w sieci
    pozdro

  3. #13
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie

    1.

    2.

    Wiem, że może Joy Division nie w stylu tego zespołu, ale dla mnie ok
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    209

    Domyślnie

    1. kijowy efekt
    2. literki z odbicia nakladaja sie na normalne

  5. #15
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Hmm.. Więcej w tym fotografii, czy grafiki..? IMHO więcej porad dostaniesz od osób, które na codzień zajmują się tą drugą dziedziną, a nie od biednych fotografów, którzy co najwyżej bawią się światłem i kolorkami w PS:grin:

    Pozdrawiam
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  7. #17
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    Hmm.. Więcej w tym fotografii, czy grafiki..?
    Ale...zauważyłeś nazwę podforum w którym ta galeria się znajduje?

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Ale...zauważyłeś nazwę podforum w którym ta galeria się znajduje?
    Oczywiście, że zauważyłem, ale to było pytanie retoryczne, więc nie musiałes komentować.. Tak czy inaczej wystawiamy tu swoje prace, żeby czegoś się o nich dowiedzieć, dostać porady itp. a tych byłoby więcej i zapewne bardziej trafnych na forum grafików komputerowych niz tutaj. Tylko nie zrozum przez to, że ja kogoś stąd wyrzucam..
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  9. #19
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    to było pytanie retoryczne, więc nie musiałes komentować..
    Nie musiałem ale mogłem .

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Nie musiałem ale mogłem .
    Posty sobie nabijasz?

    Odnośnie prac, też nie rozumiem co robią na tym forum. Nie wiem jak Vitez mógł tego nie zauważyć ale galeria w prawdzie jest w dziale "Fotomontaż / Efekty graficzne / Abstrakcja", jednak ta z kolei galeria jest w dziale "Nasze fotografie". Jaki jest więc sens wstawiania czegoś co z fotografią nie ma nic wspólnego? I to na takim marnym poziomie?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •