Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czy jest w Polsce taki serwis jak SmugMug lub Photoshelter?

  1. #1

    Domyślnie Czy jest w Polsce taki serwis jak SmugMug lub Photoshelter?

    Mam pytanie, czy natkneliscie sie na polski serwis internetowy, taki jak
    SmuMug http://www.smugmug.com/
    lub Photoshelter http://pa.photoshelter.com/

    Generalnie chodzi o serwis gdzie moge wyslac pliki i potem sprzedac, za jego posrednictwem, zdjecia w formie odbitek. Serwis obsluzy cala operacje i przeleje dla mnie okreslona kwote.

    Powyzsze serwisy, sa na pewno sprawdzone, ale ja potrzebuje cos dla polskiego odbiorcy, ktory niekoniecznie bedzie znal angielski, poslugiwal sie karta kredytowa przez internet i zamawial odbitke wielkosci A4 placac za wysylke przez ocean.
    Pozdrawiam,

    Jarek

    www.jarekjaworski.net

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Wpisałem w googla "odbitki z Twojej galerii" i znalazłem - spróbuj najpierw szukać, potem pytać.

  3. #3

    Domyślnie

    To chyba mamy jakiegos innego googla
    Oczywiscie ze sa serwisy w Polsce, gdzie mozna umieszczac zdjecia i ktos moze zamowic odbitki.
    Potrzebuje takiego serwisu gdzie ja ustalam cene za odbitke i ktos chetny moze ja kupic, za kwote, ktora oczywiscie jest wyzsza, niz ta jaka zaplaci za swoje zamowione odbitki.
    Czesciowo dziele sie zyskiem z tym serwisem, oni obsluguja cala transakcje i przelewaja mi moje zarobione pieniadze.
    Pozdrawiam,

    Jarek

    www.jarekjaworski.net

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A no to chyba musisz sobie własnego CMSa postawić albo nawet sklepik.
    Przy okazji odkryłeś niszę rynkową.
    Aha - ogólnej wypożyczalni szkieł różnych firm też nie ma w Polsce - też nisza rynkowa . (to tak offtopicznie ale apropos)

  5. #5
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    To co? Krecimy biznesa? Robimy wypozyczalnie?
    Na świat spoglądam przez armatę...


  6. #6
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Tczew
    Wiek
    42
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: Czy jest w Polsce taki serwis jak SmugMug lub Photoshelter?

    Temat stary, znalazłem go jednak przeszukując google w tej sprawie, a że nie widzę w nim odpowiedzi na postawione pytanie, to pozwolę sobie odświeżyć, pytając czy ktoś może już znalazł polski odpowiednik wspomnianych serwisów?

  7. #7

    Domyślnie Odp: Czy jest w Polsce taki serwis jak SmugMug lub Photoshelter?

    Zbieg okoliczności, dziś sam zastanawiałem się nad tym sposobem sprzedaży! Google mówi: | Odbitker – System do sprzedaży odbitek oraz Zarabiaj Na Fotografii | Platforma do sprzedaży zdjęć on-line ale nie przyjrzałem się jeszcze temu zbyt dokładnie.
    6d - s 35 1.4 a - c 85 1.8 - t 16-28 2.8 - 430ex ii - yn 560 iii - s nx 10 - s nx 30 2.0
    past: 5d - 40d - 20d - c 28 1.8 - c 35 2.0 - c 17-40 4.0 l - t 90 2.8 vc - c 70-210 3.5-4.5 - t 17-50 2.8 - t 17-35 2.8-4.0

    Paweł Postaleniec fotoBLOG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •