Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Sensor cleaning - ile trwa ?

Widok wątkowy

  1. #5
    Bywalec Awatar Maćko_Pń
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zejleman Zobacz posta
    Mogę wiedzieć jaki to zestaw ?
    Raczej nie należy ufać zestawom kupionym w sklepie.
    Do stykowego czyszczenia matrycy polecam waciki najlepiej kupione w aptece do "wymazów" takie co nie zostawiają nitek bawełny.
    Waciki już przerabiałem i nic mi z tego nie wyszło, potem zakupiłem to http://foto-net.pl/sklep/produkt1748...efill-Kit.html i też zonk.
    W końcu oddałem to do serwisu i mi dobrze zrobili, jakoś nie mam do czyszczenia wprawy i nerwów i wolę oddać puszkę do serwisu
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez MM-architekci Zobacz posta
    A orientacyjne koszta czyszczenia matowki ? Musze dokladnie sprawdzic czy jedno i drugie brudne , w wizjerze sporo drobnych kropek i pare wiekszych pylkow ktore denerwuja :/ , ewentualnie z ta grucha spr , poszukam co na forum juz bylo o tym.
    Jak nie jesteś pewnie co masz brudne ( matryca/wizjer/matówka) to najlepiej zafunduj kompleksowy zabieg kosmetyczny czyszczenie matrycy, matówki i wizjera ( w serwisie za to u mnie biorą 80 zeta ). Jak jesteś początkujący to w ogóle odradzam kombinowanie przy matrycy i matówce, bo możesz sobie coś nieźle spier****. W serwisie już nie raz słyszałem opowieści o tych co próbowali czyścić matrycę pałeczkami, gruszkami itp. i tak załatwili matryce że juz potem serwis nie mógł zaradzić ( rysy ).
    Oczywiście są na tym forum wymiatacze co ze sprzętem robią cuda typu rozkręcanie obiektywów więc dla nich czyszczenie matrycy to przysłowiowe piwko.
    Ostatnio edytowane przez Maćko_Pń ; 15-10-2008 o 18:00 Powód: Automerged Doublepost
    5 D + 350 D + 17-40 L f4 + 70-200 L f4 + 50 f1,4 + 100 macro f2,8 + 430EX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •