Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [xeento] kraków

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Doskonale znam te miejsca (pracuję po sąsiedzku) i nawet parę razy mierzyłem aby porobić trochę fotek, ale w ramach monotonii powielania tematu, nie chciałem naprodukować "kolejnych" i może nawet poprawnych fotek. Oglądam Twoje ujęcia i przyznam, że przy kolejnej okazji jednak spróbuje, bo pokazana perspektywa ujęć bardzo mi się podoba. Tą 10 z saturacją (oczywiście w mojej opinii) za mocno pociągnąłeś. Uważam, że nawet drobna korekta byłaby nieporównywalnie lepsza. Jeżeli mogę się jeszcze "czepić" to w 1 dziwnie "leci" mi na prawo wieża sukiennic, chociaż w dalszej perspektywie kamienica wygląda ok, ale sama fota bardzo mi się podoba. Nie wiem, ale nie wy...looookałem w treści - gdybym mógł poprosić jakim szkłem i przy jakich parametrach to pstrykałeś (wiesz:wink: to tak gdybym faktycznie samemu poeksperymentował - co by się poratować gdyby własne parametry takich efektów nie dały)
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  2. #12
    xeento
    Guest

    Domyślnie

    dzieki jeszcze raz za wszystkie komentarze i uwagi. No i macie racje musze powalczc z obrobka zeby tak nie saturowac Szerokie kadry robione byly sigma 10-20, reszta to 17-55 jesli chodzi o parametry to nie dokonca pamietam ale wyciagne info z rawow to podesle

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 156

    Domyślnie

    Technicznie patrzac...krzywe, wszystko sie wali i jeszcze tniesz jak popadnie
    A praktycznie-swietne zdjecia #4 i #5 mi sie najbardziej podobaja
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  4. #14
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2007
    Wiek
    47
    Posty
    684

    Domyślnie

    Super, bardzo mi sie podoba Krakow.

  5. #15
    Bywalec Awatar tomek1906
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Krakow
    Posty
    217

    Domyślnie

    niby bywam w tych miejscach tak często, a spojrzenie zupełnie inne.
    od kiedy zobaczyłem zdjęcie kościólka św.wojciecha spowite mgłą, w jednym z krakowskich antykwariatów/galerii to zajawiłem się architekturą właśnie tak przedstawioną. dlatego dwójka podoba się najbardziej!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •