Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [lok] 9 Maraton Poznański

  1. #11
    Bywalec Awatar decha
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    37
    Posty
    110

    Domyślnie

    można zdjęcie po prostu dokadrować i będzie ok

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    146

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze jak sie troche przod obetnie. To z przodu moze zabraknac troche powietrza.

  3. #13
    sXe
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lok Zobacz posta
    Wiem że tak wszyscy narzekają na tą rękę i gąbkę. Czy można w ps jakoś sprytnie taką rękę usunąć.
    Niestety nie mam jeszcze doświadczenia w ps. Od niedawna rozpoczełem zabawę z fotografią.
    Teroretycznie jest to mozliwe - ale za kabka jest kolejny biegacz na tle budynku - zajmuje to dosc duzo powierzchnie (wiecej roboty). Pozatym trzba by bylo dodac kropelki w miejsce gabki - bo bez nich ani rusz.
    Dla bieglego PS uzytkownika jest to w granicach 5 - 6 klikniec myszka

    Zawsze mozna by to wykadrowac inaczej.

    Ps. warto cos zrobic bo fotka jest warta tego

  4. #14
    Coś już napisał Awatar gushman
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    68

    Domyślnie

    Najłatwiej byłoby udać się w to samo miejsce i zrobić zdjęcie budynku o takiej samej ekspozycji jak podczas maratonu. I później już tylko zakleić gąbkę i biegacza w tle.
    Mój sprzęt: szara karta na smyczy | aluminiowa drabinka z dwoma stopniami | statywik na 11 cm | 2 filtry UV | pudełeczko ochronne na kartę pamięci | jedna karta pamięci | druga karta pamięci | trzecia karta świętej pamięci | pilot z antenką | dyfuzor | druga wersja dyskoteki 580 EX z doniczką na kwiaty lightsphere | musztardówka 50 mm 1.4 | jasny 24-70 | jasne i stabilne 70-200 z najdłuższą nazwą | 1 Duży Marek Trzeci.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •