Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: [Warszawa] - Filtry MPWiK - kazdy weekend Lipca i Sierpnia

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CYNIG
    Niestety ale nie wiesz co piszesz, w zakresie analizy obiektow pod katem ich zagrozenia. Po pierwsze wbrew pozorom zdjecia satelitarne o najwiekszej rozdzielczosci nie sa tak latwo dostepne. Po drugie niestety przedmowcy mieli racje ze do okreslonych dzialan dokumentacja zdjeciowa z wnetrza obiektu jest niezastapiona.

    Acha, mnie do Taty nie odsylaj bo akurat na tym znam sie ciut lepiej od niego
    Dziękuję Ci za subtelne zwrócenie uwagi. Zapewne twoje uwagi wynikają z wszechstronnego przeszkolenia.
    Jak się nadaży okazja (na przykład na następnym spotkaniu dotyczącym zagrożeń chemicznych) to może powiem nadbrygadierowi Grossetowi, że nie miał racji w pewnej kwesti. A może nie.
    Ostatnio edytowane przez KMV10 ; 07-07-2005 o 08:38

  2. #22
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10
    Dziękuję Ci za subtelne zwrócenie uwagi. Jak się nadaży okazja to może powiem nadbrygadierowi Grossetowi, że nie miał racji w pewnej kwesti. A może nie.
    Wiesz na czym polega prawdziwe zagrożenie dla obiektu o którym tutaj piszemy, prawda? Czy też raczej dlaczego ten obiekt jest istotny?
    Dodam dla ułatwienia, że nie chodzi wprost o wodę.
    Nie do konca rozumiem co chcesz dowiesc
    - to ze wszelkie techniki fotograficzne dostarczajace material robiony "z gory" sa uzyteczne do analiz? - oczywiscie ze sa nikt w to chyba nie watpi;
    - to ze sa calkowicie wystarczajace? - absolutnie nie sa, maja swoje ograniczenia jak wszystko inne;
    - to ze material zdjeciowy z wnetrza obiektu nie jest uzyteczny? - jest i to bardzo;

    Na koniec - tak, wiem na czym polega analiza zagrozen dla obiektow i tu dodam ze aby ja robic szczegolowo zaprasza sie do zaspolu specjalistow w wielu branzach.

    Acha, jeszcze jedno. Jac piszac o ograniczeniach w dostepie do danych materialow zdjeciowych mialem na mysli nieco inna lige niz to co oferuja satelity komercyjne.

    To chyba wyczerpuje juz temat z mojej strony
    Ostatnio edytowane przez CYNIG ; 07-07-2005 o 08:37

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CYNIG
    Nie do konca rozumiem co chcesz dowiesc
    - to ze wszelkie techniki fotograficzne dostarczajace material robiony "z gory" sa uzyteczne do analiz? - oczywiscie ze sa nikt w to chyba nie watpi;
    - to ze sa calkowicie wystarczajace? - absolutnie nie sa, maja swoje ograniczenia jak wszystko inne;
    - to ze material zdjeciowy z wnetrza obiektu nie jest uzyteczny? - jest i to bardzo;

    Na koniec - tak, wiem na czym polega analiza zagrozen dla obiektow i tu dodam ze aby ja robic szczegolowo zaprasza sie do zaspolu specjalistow w wielu branzach.

    Acha, jeszcze jedno. Jac piszac o ograniczeniach w dostepie do danych materialow zdjeciowych mialem na mysli nieco inna lige niz to co oferuja satelity komercyjne.

    To chyba wyczerpuje juz temat z mojej strony
    Oczywiście masz rację. Pozdrowienia i ukłony.
    Ostatnio edytowane przez KMV10 ; 07-07-2005 o 08:39

  4. #24
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10
    Vitez kiedyś przyznał, że jego Tata jest policjantem w jednym z postów. Więc stąd to wtrącenie. Nic więcej. Nie po to żeby kogokolwiek upokorzyć odsyłając do Ojca.

    Opisze ci jak ja to zrozumialem: stwierdzenie "idz, spytaj sie Taty" odebralem jako infantylne... jak tekst z podworka "idz poskarz sie Tacie" , gdyz... dla mnie dorosly facet nazywa swojego rodziciela "Ojciec" nie "Tata" (jesli gdzies napisalem "moj tata jest policjantem" to niechcacy z rozpedu, zazwyczaj pisze "moj ojciec" ) .
    Stad negatywne skojarzenie ze niby z usmieszkiem ironii i infantylizacja to napisales .

  5. #25
    Coś już napisał Awatar asq
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    69

    Domyślnie

    Krótka piłka na półmetku imprezy:
    - był ktoś?
    - krzywo patrzyli na lufy?
    - warto?
    - z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisać?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •