Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [Aleph] Fotografowania nastepny rozdzial?

  1. #1
    aleph
    Guest

    Domyślnie [Aleph] Fotografowania nastepny rozdzial?

    Witam serdecznie moich znajomych przyjaciol i kolegow pasjonatow i kolezanki rowniez.

    Pozstanowilem zalozyc nowy watek, uwazajac ostatnia sesje zdjeciowa (wraz z Miss Gruszka i jej kolezanka Renata - za co im ogromnie dziekuje), za pierwsza strone w nowym rozdziale mojego fotograficznego zycia.

    Pozwalam umiescic sobie tu 5 fotek na poczatek z owej sesyjki z dziewczynami. Monika pozwolila pobawic sie troszke 50ka 1.4 (ahhhh...) i (ohhh..) i takie oto efekty udalo mi sie osiagnac.

    Bardzo Was prosze o mocna krytyka i wynajdzcie wszystko co tylko mogloby o ten nastepny krok isc dalej. No i w ogole zastanawiam sie, czy istnieje jakikolwiek widoczny postep, czy owe zdjecia moglyby sie kwalifikowac do jakiegos finalnego odbioru?

    Dziekuje wam bardzo za opinie i jeszcze raz pozdrawiam Monike i Renate.

    A teraz Renata z zza drugiej strony obiektywu:

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.
    Ostatnio edytowane przez aleph ; 08-10-2008 o 11:49

  2. #2

    Domyślnie

    kurcze laduje mi sie tylko pierwsza fotka, nie wiem czy to cos z moja przegladarka czy zlymi linkami. co do renaty to fajne kolory, jedynie niefortunne ustawienie modelki powoduje ze "sztacheta wyrosla jej z glowy"

    pzdr!
    EOS 400d/BG-E3/kit/Canon 10-22 3.5-4.5/ Sigma 18-50 2.8 EX DG/Canon 70-200 F4 L/ Sigma 24-135 2.8-4.5/velbon sherpa 600r
    www.djmal.pl

  3. #3
    Coś już napisał Awatar s..
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    46
    Posty
    99

    Domyślnie

    najbardziej podoba mi sie 4 - fajny rozklad switla i ciekawa obrobka, co do reszty to trudno sie do czegos przyczepic, lecz jak na moj gust za grzeczne .
    2 puszki, pare sloikow i obgryzione jablko do pracy
    moje wypociny, moje studio - "trzy sześć studio", fotograf na ślub - wrocław

  4. #4
    Uzależniony Awatar gunia1990
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    550

    Domyślnie

    w 2. nie pasuej mi kolor cery, za zimna, wyglada jakby miała anemię...

  5. #5
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    kolorystycznie odpowiada mi jedynie 1.
    To jak wyszła (znana nam już modelka) to 4 aczkolwiek kadr i konwersja nie przypadają mi kompletnie do gustu.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Malin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa/Radom
    Wiek
    34
    Posty
    276

    Domyślnie

    nie ładuje się 4. i 5. fotka, więc spośród trzech dobra jest 1., bo ma ciekawy kadr + taka niby winieta. w 2. i 3. kompozycja słaba i poza do kitu, szczególnie te ręce oparte w ten sposób
    Regulamin pkt 8

  7. #7
    aleph
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gunia1990 Zobacz posta
    w 2. nie pasuej mi kolor cery, za zimna, wyglada jakby miała anemię...
    Kurcze wlasnie nie wiem czemu. Musze to dobrze ogarnac, bo na LightRoomie przy podgladzie kolory nieco sie roznia, a po exporcie maja tendecje do blakniecia i zmieniania kolorow. Ktos wie czemu tak sie moze dziac?

    Nie bardzo kumam jak wszystkie ustawienia trybu koloru robic. Czy sRGB czy AdobeRGB, i czy na aparacie takie same ustawienia maja byc co w LR a potem powiedzmy w PS, i czy w ogole dobrym tropem ide, bo starsznie sie denerwuje jak mi kolor sie zmienia...


    {S..}
    najbardziej podoba mi sie 4 - fajny rozklad switla i ciekawa obrobka, co do reszty to trudno sie do czegos przyczepic, lecz jak na moj gust za grzeczne .

    dzieki. wlasnie w 4 duzo pokombinowalem z rozkladami swiatla. Bawilem sie filtrami gradientowymi w LR. Widze ze efekt zauwazyles, znaczy kontynuuje w tym kierunku... Grzeczne? hmm. Fakt delikatne, a co rozumiesz pod pojeciem niegrzeczne? co bys chcial zobaczyc?

    {PAENKA}

    Dzieki i pozdrawiam serdecznie. Next session Lodz?

    {Malfunktion}

    kurcze laduje mi sie tylko pierwsza fotka, nie wiem czy to cos z moja przegladarka czy zlymi linkami. co do renaty to fajne kolory, jedynie niefortunne ustawienie modelki powoduje ze "sztacheta wyrosla jej z glowy"


    fotki powinny sie ladowac, takze zajrzyj jeszcze raz, ciekaw jestem Twojej opini. W tej jedynce faktycznie najfajniejsze kolorki mnie wyszly. Z tym ustawianiem modelki to ja mam problem duzy. Zupelnie nie mam doswiadczenia w sesjach modelkowo-pozowanych, zawsze lubilem pstryknac cos z ukrycia, lajv... no ale trzeba sie poduczyc. Milo sie patrzylo jak Monika sie z Renatka porozumniewa.

    Oka. Wielkie dzieki. Mam na twardym jeszcze pare fotek z tej sesji postaram sie dorzucic, jesli macie ochote rzecz jasna.

    POzdrawiam.

  8. #8
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    No ja tak czekam i coś doczekać się nie mogę
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Po pierwsze to witaj dawno nie widziany ,słyszany kolego.Zdjęcia uciekły w jakiś dziwny kolor.Mnie to razi odstrasza... mało. ciepła.Pozdrawiam Aleph.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •