Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [007bartosz] Spacerki

  1. #1
    007bartosz
    Guest

    Smile [007bartosz] Spacerki z aparatem

    Witam,
    Z pomocą bardziej doświadczonego kolegi założyłem swój pierwszy (chyba) wątek i mam nadzieję, że nic nie namieszałem :-D To również moje pierwsze wystawione na forum zdjęcia, więc proszę o wyrozumiałość A tak serio, to każda krytyka jest mile widziana.

    1)


    2)


    3)


    4)


    5)
    Ostatnio edytowane przez 007bartosz ; 07-10-2008 o 21:53 Powód: Zmiana tytułu

  2. #2
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Urzekła mnie ta dziewiętnastowieczna Dama. Szkoda, że na obu zdjęciach skadrowałeś ją tak centralnie. Pierwszemu zdjęciu posłużyłoby, gdybyś pokazał więcej lewej strony, tak dokąd ona zmierza, a mniej za jej plecami. Poziome światłą i cienie zbudowałyby Ci wtedy piękną kompzycję. Ale i tak jest nieźle. Na drugim podobnie - spójrz - cała część kadru za Damą nic nie wnosi do obrazu. Masz więcej jej zdjęć? Wiesz coś o niej?

  3. #3
    007bartosz
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz. Niestesty nie wiem kim jest ta Pani, ale wybiorę się w to samo miejsce może w sobotę i spróbuję Ja znaleźć raz jeszcze. Jak wrócę dzisiaj do domu, to postaram się wrzucić przekadrowane fotki i może jakieś dodatkowe :-D Jeszcze raz dzięki za uwagi, bo juz myślalem, że się żadnych nie doczekam ;-)

  4. #4
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Zrób odbitki i daj jej w prezencie, na pewno ją tym ujmiesz. Może Ci popozuje? Jest bardzo malownicza w tym stroju z innej epoki. A może się z nią zaprzyjaźnisz i będziesz miał gdzie wpadać na niedzielną herbatkę ze śliwkowym plackiem?

    A z tym komentowaniem to różnie tu bywa - czasem nie nadążysz odpowiadać, a czasem cisza, chociaż zdjęcia dobre.. No i - popróbuj sam komentować. Śmiało!

  5. #5
    007bartosz
    Guest

    Domyślnie

    Heh, z tym zaprzyjaźnianiem, to pewnie nie wyjdzie, bo już za tydzień wracam do kraju :-D Ale może w przyszłym roku, jeśli się uda. Wieczorem wrzucę poprawione kadry i może jakieś kolejne z tego spaceru. A komentować to jeszcze za bardzo nie chcę, bo mogę swoim brakiem "profesjonalizmu" jeszcze krzywdę sprawić

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 156

    Domyślnie

    #2 fajne Reszta ok, ale konwersja moglaby byc lepsza
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  7. #7
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Nie oceniaj profesjonalnie - ja tego nie robię wcale. Ja piszę, co widzę, co czuję i generalnie co "widzi-mi-się".... Tu nie ma wielu krytyków-profesjonalistów, a komentarzy - całkiem dużo. Byle szczerze

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    513

    Domyślnie

    Hmmm... na 2 ta czerwona kropka na środku to Ty?

    Ostatnie niezbyt udane kompozycyjnie, 2 i 3 najlepsze. 4 trzeba przekadrować jak już przedmówczyni napisała

  9. #9
    007bartosz
    Guest

    Domyślnie

    Heh, dzięki za komentarze
    Cytat Zamieszczone przez sniper88 Zobacz posta
    #2 fajne Reszta ok, ale konwersja moglaby byc lepsza
    Co to znaczy konwersja? Chodzi Ci o zamianę RAW'ów? Jeśli tak, to cały czas nad tym pracuję, a te foty generalnie nie były perfekcyjne do obróbki

    Cytat Zamieszczone przez Sober Zobacz posta
    Hmmm... na 2 ta czerwona kropka na środku to Ty?

    Ostatnie niezbyt udane kompozycyjnie, 2 i 3 najlepsze. 4 trzeba przekadrować jak już przedmówczyni napisała
    Czerwona kropa to ja A z kadrowaniem mam chyba największe problemy...Nad tym też pracuję
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    No to wrzucę jeszcze trzy zdjęcia z tego spaceru, może tym razem będzie lepiej z kadrowaniem:

    6)


    7)


    8.
    Ostatnio edytowane przez 007bartosz ; 09-10-2008 o 19:15 Powód: Automerged Doublepost

  10. #10
    Początki nałogu Awatar kjoanna
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Galway
    Posty
    494

    Domyślnie

    6 i 7 o wiele lepsze, zwlaszcza 7 mi sie podoba.
    Probuj dalej bo warunki do treningu masz swietne

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •