Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [Max_im] ślubny plener (pierwszy przy okazji)

  1. #1
    Uzależniony Awatar Max_im
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    57
    Posty
    668

    Domyślnie [Max_im] ślubny plener (pierwszy przy okazji)

    Witam
    zapytano mnie czy przy okazji mógłbym zrobić plener ślubny - w zasadzie nigdy tego nie robiłem
    1

    2

  2. #2
    Uzależniony Awatar gunia1990
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    550

    Domyślnie

    trochę żal uciętej ręki na pierwszym
    na drugim ciekawy efekt, ale mnie osobiście średnio podpasował..
    mimo to całkiem fajne te zdjęcia, pokaż więcej

  3. #3

  4. #4
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    O ile w pierwszym walący się kadr mi pasuje (wprowadza niepokój - Pani młoda stara się utrzymać równowagę - jedynie ta ucięta dłoń...ale ) to w drugim zdjęciu szkodzi całości. Do tego ta zwisająca gałąź :/ .
    CZ-B klasycznie, ładnie. Powodzenia w dalszych ślubniakach .
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Dzięki za komentarz jest bardzo fajne, tylko o ile Pan Młody co jest całkiem zrozumiałe zagląda za dekolt to Panna Młoda wygląda na śpiącą. Max-im- czy słyszałeś coś kiedyś na temat świata składającego się z trójkątów?

  6. #6
    Uzależniony Awatar Max_im
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    57
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Max-im- czy słyszałeś coś kiedyś na temat świata składającego się z trójkątów?
    mażesz rozwinąć?

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Jasne, powiedz z jakiego powodu spodnie męskie w zasadniczy sposób różnią się od damskich? Wbrew pozorom pytanie jest kontynuacją tematu czyli rozwinięciem.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Dziękuję za komentarze- Jeśli Młodzi odgięli by się lekko do tyłu w biodrach ( niestety trzeba im o tym powiedzieć bo czasem nie wiedzą ) to dłonie Młodej powędrowałyby siłą rzeczy na ramiona Młodego. Teraz są jakby sztywne i nie na miejscu a do tego widać tą mniej ładną część dłoni. Ręce Pana Młodego powędrowałyby nieco niżej i ku jego zadowoleniu oparłyby się na kibici Panny Młodej. Co byśmy w ten sposób osiągnęli? Po pierwsze zlikwidowalibyśmy pewien bałagan bowiem przedramiona i ramiona ułożyłyby się równolegle do przekątnych obrazu. To samo stało by się z tułowiami młodych. Takie ustawienie mogłoby być punktem wyjścia do zrobienia kilku niby podobnych ale zasadniczo różniących się zdjęć.

    Zdjęcie jest zrobione trochę z prawej strony ale zastanawiałbym się czy nie jest za bardzo sfotografowane z góry.
    Ostatnio edytowane przez Sergiusz ; 07-10-2008 o 19:07 Powód: Automerged Doublepost

  8. #8
    hmt
    Guest

    Domyślnie

    I co ja początkujący forumowicz mogę powiedzieć po tym wyczerpującym temat poście Pana Sergiusza?
    Ja nie będę się czepiał ułożenia ciała. Moim zdaniem bardzo dobre zdjęcie może być zdyskwalifikowane przez drobne detale i tak:
    1. Coś przypominającego naklejkę na szybie, napisy pomazane palcem również na szybach, ucięta dłoń Panny młodej. Gdyby nie te kilka błędów uznałbym to zdjęcie za bardzo dobre.
    2. Na tym zdjęciu przeszkadza mi drzewo i ta gałązka. Miałeś fajne tło, ten pałacyk całkiem zacnie się prezentuje.
    3.Ładne zdjęcie chociaż w odróżnieniu od poprzednich trochę nudne tło. Nie wiem czy powinienem się czepiać takiego detalu ale czy ten kawałek sukni wychodzące z prawej strony kadru jest potrzebny? Czy nie lepiej by było jak by wyłaził z dołu?

    Nie bierz moich uwag za bardzo do siebie. Jestem bardzo początkującym fotoamatorem. To co piszę to tylko moje uwagi poparte odrobiną moich spostrzeżeń.

    Napisałeś że to twoja pierwsza sesja w terenie więc może drobne błędy które popełniłeś wynikały ze znalezienia się w nietypowej sytuacji Następnym razem pewnie będzie już rewelacyjnie.

    Pozdrawiam i życzę dobrego światła.

  9. #9
    Uzależniony Awatar Max_im
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    57
    Posty
    668

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze

    A to - z drugiego razu ( ostatniego )

    4

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •