Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przeglądarka taka jak Windows Media Center

  1. #1

    Domyślnie Przeglądarka taka jak Windows Media Center

    Witam,

    poszukuje przeglądarki ale na WIN XP, która potrafi przedstawiać zdjęcia tak jak Windows Media Center.

    Chodzi mi głównie o pokaz zdjęć w formie slajdów ale z ruchomym zoomem.
    Bardzo mi się to podoba pokaz zdjęć przekształca się w mini film a oglądanie zdjęć nie jest tak monotonne a przy okazji widać więcej szczegółów.
    Wiem że podobny efekt można stworzyć np. MediaGOld show ale nie chodzi mi o tworzenie projektu tylko wskazanie katalogu i ciach idzie przeglądarka

    Niestety najbardziej popularne przeglądarki jak ACDSee czy Infran wiev nie posiadają takiej opcji. Może ktoś się spotkał z taką przeglądarką bo zabawa w instalację Windows Media Center do mnie nie przemawia

  2. #2

    Domyślnie

    PICASA 3 jak dasz play to mozesz sobie ustawic jak maja sie zmieniac zdjecia.
    http://picasa.google.com/intl/en_us/

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Firefox + plugin Cooliris (wcześniej nazywał się PicLens) może ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stdanielo Zobacz posta
    PICASA 3 jak dasz play to mozesz sobie ustawic jak maja sie zmieniac zdjecia.
    http://picasa.google.com/intl/en_us/
    Super właśnie o coś takiego mi chodziło w picasa2 chyba tego nie było. Tylko jest jedno ale, moj komp nie daje sobie rady przy zmianie zdjęć z zoomem niestety przycina się obraz . Chyba picasa zbyt obciąża kompa który nie jest aż taki zły 2,4Ghz i 2Gb ramu.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    52
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Laminat Zobacz posta
    Tylko jest jedno ale, moj komp nie daje sobie rady przy zmianie zdjęć z zoomem niestety przycina się obraz . Chyba picasa zbyt obciąża kompa który nie jest aż taki zły 2,4Ghz i 2Gb ramu.
    Poczekaj na wersję final nim z tej Picasy zrezygnujesz. Trójka jest póki co
    betą i jeszcze wiele się może w niej zmienić/poprawić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •