Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [Marnypopis] - Koncert Afu Ra Kraków

  1. #1

    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie [Marnypopis] - Koncert Afu Ra Kraków

    Pierwsze koncertowe




  2. #2
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Nie przepadam za zdjęciami koncertowymi, ale Twoje mi się podobają. Mają ładną kolorystykę, nie są dramatycznie poruszone, tylko lekko nieostre, ale to wynika z tego, że chyba nie ostrzyłeś po zmniejszeniu?
    Mam kilka uwag kompozycyjnych:

    1 - wykadrowałabym te paluchy z prawej krawędzi, tnąc za tym czymś trójkątnym i proporcjonalnie górą, wysunęłoby to też głowę artysty ze środka kadru.
    2 - za dużo góry, poprostowałabym w prawo i kadrowałabym sylwetkę do lewej i w dół
    3 - a tu cięłabym proporcjonalnie z lewej i z góry, i wyplamkowałabym tę strzałę, co mu przebiła dłoń

    Jeżeli to są Twoje pierwsze zdjęcia koncertowe, to - na mój gust - świetny początek!

    PS: Czemu ten sympatyczny gość występuje w bieliźnie?

  3. #3

    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam !!!
    Dzieki za krytyke napewno sie przyda Smialo moge powiedziec ze to byl moj pierwszy koncert ktory mialem okazje fotografowac. W niedalekiej przyszlosci bede mial jeszcze wiecej okazji do fotografowania, wlasnie na koncertach.

    Jesli chodzi o ostrzenie ,to nie ostrzylem z racji mozliwosci uzyskania duzego ziarna.Ktore w tym przypadku nie bylo by porzadane.

    Pozdrawiam!

  4. #4
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Spróbuj odszumić, zmniejszyć i wtedy podostrzyć. Może pomoże?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •