Teraz chłopaki trzeba tylko namierzyć kierowcę !
Teraz chłopaki trzeba tylko namierzyć kierowcę !
To może kolega Innowierca, który ostatnio z Tobą był?
Piotrthx? Modzel? Może inni forumowi, nieforumowi, mobilni, nieżeniaci, niedzieciaci się wypowiedzą![]()
Zapytam się Piotrka R., wątpię żeby pojechał, no ale zapytać nie zaszkodzi.
Nie napalam się zbytnio, ale gdyby była okazja to ja jak najbardziej się piszę...
kierowcę i samochód.....
40D 20D 70-200 2.8L is 17-40 4L 50 1.8 50 1.4 430exII Kit a to wszystko żeby plecy prostować bo zdjęć robić nie umiem...
Ha! Innowierca znalazł mi miejscówkę w samochodzie znajomych z mojego rodzinnego ukochanego forum, załapałam się na ostatnie miejsce. Teraz myślę jak by Was tutaj chłopaki i z kim skumać, bo może gdzieś ktoś się jeszcze pojawi chętny, ehhh ,,,
a co to za forum? Ja myślałem, że wszyscy CB kochają
Spoko Zemfira, mamy jeszcze tydzień na wykombinowanie transportu, ja popytam, Matekithan popyta, może ktoś inny tu zajrzy i się zdecyduje sam pojechać, a nas przy okazji zabać na pakę itd. A jak nie Wrocek, to wymyśli się coś innego :-D
Interklasa, jedna wielka rodzinaSpotykamy się od 2004 dwa, trzy razy w roku jedni odchodzą inni przychodzą, niezwykła atmosfera. Polacam!
Co do Wrocka to zwerbowałam nam modelkę, jakby ktoś chciał. Co do focenia to obok tego czegoś jest przecież Pergola, a na upartego jest i Zoo. Stamtąd mozna się przenieść na rynek, za dwa dni gdzieś powinnam wiedzieć do jakiego lokalu się zwiniemy, żeby zjeść coś dobrego i pogadać oczywiście o fotografii![]()
witam ,siedze teraz w zakopcu ale przyszly tydzien czemu nie...musze to przemyslec odezwe sie w poniedzialek
Jak się złożymy w 4 na paliwo to wyjdzie niewiele, a wypad może być interesujący. Wiadomo, że u każdego może być różnie z czasem, ale gdyby każdy dysponował sobątą w pełni wolną, to niekoniecznie trzeba się ograniczać tylko do focenia w wytwórni filmów, można zachaczyć o inne ciekawe miejsca i trochę (przed i po wyzycie w WFF) pozwiedzać.
To takie moje wolne myśli... :-)
edit, no to Piotrze udanego wypoczynku, pogodę masz piękną - sporo śniegu, słonecznie i przyjemnie - tylko pozazdrościć, Pozdrowencje :-)