Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: [brzoza] ślub retro

  1. #31

    Domyślnie

    pank-no to pięknie sztuka dla sztuki. Tym oto podejściem potwierdzasz, że "...kupując Nikona (w twoim przypadku Canona) nie stajesz się fotografem a jedynie posiadaczem drogiego aparatu..." (cytat).
    a oczywistym jest, iż bez zdjęć nie będziesz miał o czym dyskutować.

    PS to o czym piszesz nadaje się do programu Gadżet, lub miesięcznika Smart tam właśnie dyskutują o sprzęcie bez wyraźnego zastanowienia się do czego produkt został powołany. Ot takie snobistyczne rozważania nie istotne co robi wystarczy że jest drogie i najnowsze.
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  2. #32
    ezze
    Guest

    Domyślnie

    hmmm, no to po co wątek nasze fotografie, skoro na tym forum pisze się o aparatach??

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Canonborg, znowu błąd. Popatrz na wątek np. o 5d mk II. To jest dyskusja o aparacie, jego wadach, zaletach o tym jak się sprawdza w praktyce. Można o tym rozmawiać jak o każdym innym narzędziu i to jakie kto zdjęcia nim robi nie będzie miało większego znaczenia. Zupełnie czym innym jest dyskusja o zdjęciach, wtedy kwestie techniczne odchodzą na dalszy plan a ważniejsze niż to czym się robi jest to jak się robi. Nie mieszajmy po prostu dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy pewexami.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  4. #34

    Domyślnie

    !! jejku co ty mi tu z systemem walutowym !!
    chodziło mi o to że by nie jechać po autorze tematu - bo to najdelikatniej mówiąc niegrzeczne gdy ktoś co post podbija (prawie 2 strony) pogląd zamiast wskazać konkretny błąd (który wcześniej nie został wytknięty).
    Poza tym jeśli przeczytał byś temat jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem to może wiedział byś o czym pisałem w poprzednich postach.
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Ale ja się tylko odniosłem do Twojej tezy że "prace wykonane przy pomocy tych urządzeń są solą wszystkich dyskusji o aparatach" z którą pozwoliłem sobie się nie zgodzić co napisałem i starałem się uzasadnić. Taki OT, bo o tym że zdjęcia są słabe a obróbka masakryczna napisano już wcześniej i nie mam nic więcej do dodania.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  6. #36
    tom8
    Guest

    Domyślnie

    Ciekawe zdjęcia. Ja bym je widział jako czarno - białe.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •